Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy ennyi kőbunkó van e világon és miért oly kevés normális ember?

Figyelt kérdés

- miért mindig az szenved aki jó és normális?

- miért mindig az a normális , a legtöbb bunókónak , hogy vedel, cigizik, füvezik, s miért tartja hüjének aki nem így tesz ?

- miért mindig normális a töbségnek , hogy csak úgy együt van egy masik szemelyel annak ellenére ,hogy kapcsolatban él ... és meg kérdi ,hogy mi rossz van ebben ?

- miért tartják unalmasnak azt aki nem jár hetente kocsmába s discoba , klubbokba , vagy napokig tartó házi buliba ( hol egész nap vedelnek , füdtölnek s füveznek ) ?

- miért nem kap társat aki így erez , hogy nincs szüksége az előbb említett értétktelen vackokra ?

- miért nem lehet inkább moziba,színházba vagy koncere menni, vagy akar egy komolyabb témát együtt megvitatni ?

irthanám még sokáig ... csak nem tudom ha van értelme és , hogy vane ki velem egyetért ki szerint jobb ís lehetne e világ ha jobban vigyáznónk rá etc. etc


- komoly véleményeket kérek s nem kőbunkó válaszokat , nemmel és korral ha lehet

- és ha lenne egy alapítvany "egy civilizáltabb , kultúráltabb vílágért " benne lennél e ?

- a híbákért bocsi :) .... mert szinte csak ide irok magyarul sajnos :( és az ekezetekkel is csak kínlódok mert nincs ékezetes billentyüzetem és csak találgatom betük helyét :)

22f


2011. febr. 12. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

-mert a jót kilehet használni és jó vele lenni

-mert nem akar szánalmas lenni

-mert szeret dugni

-mert még nem élte ki magát

-ezt én se tudom

-ez nem mindig van így, de ha igen akkor mert nem értékeli

2011. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdések.

Én is sokszor gondolkodtam már ezen. Talán, mert a rossz mindig csábítóbb és egy bizonyos mennyiség elérése után már érvényesül a tömegvonzás. Magyarán: tartozz a csordához, mert úgy lesz neked is jó.

Ha pedig kívülálló vagy, akkor csak szenvedni fogsz.

Az alapelve szerintem ez.

2011. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De ha a csorda megy mind a vágóhídra akkor mész utána te is?:) Attól, hogy olyanok az emberek nem kell utánuk menni;) mert az a marha, ha már állatokról beszélünk:)
2011. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

10.59

Én nem megyek, de sokan igen. Mert manapság sokan nem gondolkodnak, hanem ész nélkül csinálják azt, mait a többiek menőnek gondolnak.

2011. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mait helyett "amit"
2011. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Értem és ez jó gondolkodás.
2011. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert amellett hogy kocsmába, klubbokba, házibulikba járok, ugyanilyen gyakorisággal látogatok színházat vagy mozit, sőt színházi előadásban is részt veszek hobbi szinten (Ádámok és Évák). Mert mindamellett hogy mostanában próbálom ki a cigarettát, vízipipát, alkoholt -az első elég is volt egyszer-, jók a tanulmányi eredményeim. Mert mindamellett hogy mentünk már be részegen órára poénból, egyetlen lány van az életemben, akit semmiért meg nem bántanék. Amellett hogy egy péntek estét végig tudunk tombolni, ugyanúgy ültünk már le néhányan a baráti társaságból fejenként egyetlen sör mellé egy egész estére beszélgetni.


Nem mindenki olyan -sőt a felük biztosan nem- mint ahogy te leírtad.

Én visszakérdezek! Részt vettél már ilyen dolgokban, vagy csak gondolod hogy azok az emberek akik ilyet csinálnak, nem értelmesek és egész nap drogoznak és isznak, stb?


17/F

2011. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megértelek, hogy milyen helyzetbe vagy vagy legalábbis remélem. Valahogy, azt kell belátnia, az embernek, hogy mi az amit tennie kell és mi az amit nem. Persze figyelembe venni, hogy mi a szokás, meg az "átlag".


Ne vedd ilyen komolyan a dolgokat, ezt nagyon tudom ajánlani. Írtad, hogy csatlakoznánk-e egy civilizáltabb kulturáltabb világért klubhoz. Őszintén végiggondoltam, hogy mi is lenne a civilizáltság, vagy kultúra. Hát nem vagyok teljesen biztos, hogy csak a múzeumok és a színházak, meg ezekhez hasonló programok lennének csak, de ezt hála istennek nem én döntöm el.


Egyébként ha egyetemre jársz sztem te is látod, hogy rengeteg ember van aki máshogy gondolja. Persze egy jó buli sosem árt, de embere válogatja, hogy drogozik-e vagy hogy seggrészegre issza-e magát. Ez intelligencia függő az biztos.


Még annyi, hogy azon csodálkozok, hogy már nem vagy tini és ha a környezetedben ennyi évesen csak a bulin jár az agyuk az embereknek az már nagy probléma. Inkább a munka vagy a tanulás, kapcsolatra kéne több időt szánniuk.

2011. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kőbunkó maradok inkább.
2011. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdező kérdése gondolom a másik félre esik? Nah, de lehet, hogy tud normális lenni ez egyértelmű, de egy párkapcsolatban (mivel ebben a kategóriában is van) nem éppen megfelelő egy rendes emberrel, mert enm egyezik a gondolkodásuk. Ahogy te neked a miénkkel, nem? Nem is értesz velünk egyet, szóval párkapcsolatban nem igazán működik...Meg nem minden kérdés a kocsmáról szólt, meg fűvezésről:)
2011. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!