Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hurrogtok le jobban? Akivel csak a pénze miatt vannak a csajok vagy akivel csak a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Gyakran van úgy hogy egy gazdag de ronda sőt idősebb hapsi mellett egy bombanő feszít.Jönnek a reakciók hogy hát "milyen szánalmas ez...ha nem lenne pénze nem is álmodhatna ilyen partnerről"-én is rendre bólogattam az ilyen reakciók hallatán de jobban belegondolván arra jutottam hogy ez valszeg semmivel sem szánalmasabb mint mikor egy srác csak a külseje miatt tud becsajozni.Sőt!ha belegondoltok a pénz mögött többnyire munka is van de a szépfiúknak elég volt csak szerencsés géneket örökölniük és ölükbe pottyannak a jó csajok.Tehát nem elsősorban a pénzeseket kéne kikezdenünk..ti miképp látjátok?
2011. febr. 11. 23:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel viszont senkit se szeretnek önmagáért a csajok, mindegyiküknek a külső v a pénz a legfontosabb.
2011. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

ez többé kevésbé sajnos így van. megfogja őket vagy ez vagy az és a gombhoz varva a nadrágot bebeszélik maguknak hogy végülis ilyen meg olyan jó tulajdonságuk van.....vagy mégsem és jön a gyakori válás(nem beszélve hogy a nőnek is rengeteg hibája lehet.

Hogy mi az öszinte "összejövés"?Talán az mikor nem kapásból járásnak indul a dolog hanem pl.: gyakran szembejönnek az utcán, köszönnek egymásnak szóba elegyednek,majd kávé mellett dumcsiznak így tovább.Ami úgy indul hogy leparkol a muksó a BMWvel és egyből rácuppannak a sunák az átlátszó.De az is műdolog mikor a diszkóban csekkolják a lányok a felhozatalt kvázi mint a rabszolgapiacon a fazonokat és a legcukibbnak tűnővel mennek haza

2011. febr. 12. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!