Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hurrogtok le jobban? Akivel csak a pénze miatt vannak a csajok vagy akivel csak a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Gyakran van úgy hogy egy gazdag de ronda sőt idősebb hapsi mellett egy bombanő feszít.Jönnek a reakciók hogy hát "milyen szánalmas ez...ha nem lenne pénze nem is álmodhatna ilyen partnerről"-én is rendre bólogattam az ilyen reakciók hallatán de jobban belegondolván arra jutottam hogy ez valszeg semmivel sem szánalmasabb mint mikor egy srác csak a külseje miatt tud becsajozni.Sőt!ha belegondoltok a pénz mögött többnyire munka is van de a szépfiúknak elég volt csak szerencsés géneket örökölniük és ölükbe pottyannak a jó csajok.Tehát nem elsősorban a pénzeseket kéne kikezdenünk..ti miképp látjátok?
2011. febr. 11. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
inkább azt akivel csak a pénze miatt vannak
2011. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pénz..undorító!
2011. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én rájöttem már , ez attól függ hogy ki mondja

akinek nincs sok pénze az azt hurrogja le jobban aki pénzes pasival jön össze

aki ronda az meg azt aki csak a külsőre megy

ennyi, foglalkozni kéne inkább a saját életükkel minthogy másokat lessenek

2011. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És mi a helyzet a pénzes szépfiúkkal/férfiakkal,ha már itt tartunk?

Velük is lehet egy nő valamilyen érdekből,simán,sőt még több okból.

2011. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem "hurrogom le". Semmi közöm hozzá.
2011. febr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ronda is vagyok, meg csóró is, úgyhogy MINDKETTŐT UTÁLOM!
2011. febr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát, én meg inkább a csajt hurrogom le...
2011. febr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te ronda vagy ezért zavar!Jól nézek ki és erre buknak is a csajok.Ja nem mellesleg egyetemre is járok,nem is akármire.Pénzem viszont nincs.A lényeg,hogy magamért szeretnek.
2011. febr. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Más kategória ezeken kívül nincs is. Én egyikbe se tartozom, tehát utálom mindkettőt :)
2011. febr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Terentius kit érdekel hogy egyetemre jársz? Nem az volt a kérdés hogy hányadik doktori címedre hajtasz.

Pont erre akartam kilyukadni amit igazoltál.Buknak rád a csajok mert jól nézel ki...idáig stimmel minden.De az hogy magadért szeretnek az már igencsak sántító kijelentés.Ha teszem azt úgy jársz majd mint pl Niki Lauda, te attól még végsősoron ugyanúgy MAGAD leszel de a csajok minden valószínűség szerint nem fognak már rád bukni.

2011. febr. 12. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!