Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből mi lesz?

Figyelt kérdés

2 napja ismerem "jobban" az évfolyamtársam, puszi, szájra puszi, smárolás megvolt.

Azt írta hogy holnap találkozzunk X helyen ahol senki sem lát, szex lesz (azaz vigyek gumit?) vagy csak együtt akar lenni velem?

Szerintetek?

14/F


2011. febr. 11. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
14 évesen nem hiszem
2011. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy egy bűnbanda tagja, és ki akar rabolni XD

14 évesen nem tudom mi a kutya fülét paráztok állandóan ezen bakker. Legyetek gyerekek amíg tehetitek, max. 3 év múlva keféled végig a várost. Nem igaz mi a mai kölykök baja!!! ...


Darrien

2011. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy közölte hogy nekem ez állt be,nem parázok rajta, de azért vigyek gumit?
2011. febr. 11. 22:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne vigyél..
2011. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi, megnyugodtam, akkor csak halálra csókolgatom ^^
2011. febr. 11. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
ne mondjátok már h ne vigyen jó nyilván ne kúrjon még 14 évesen de ha mégis megtörténik mer a csaj rányomul akk ink legyen nála nem ti fasz0k...
2011. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

VIGYÉL!


Így sem lesz szex, de inkább legyen nálad gumi, minthogy gond legyen belőle. Ha mégis le akarna veled feküdni (kétlem, de ki tudja...), tudnál neki nemet mondani amiatt, hogy nincs gumi? Kötve hiszem. Utána meg jönnének a kérdések, hogy "Szexeltünk a csajommal, nem használtunk gumit de nem élveztem belé, lehet-e terhes?"


Szóval vigyél gumit. Szex ne legyen, azt hagyd meg későbbre. Helyette inkább csókold ki belőle a sz@rt is! :D

2011. febr. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, csak kissé fosok gumit venni xD
2011. febr. 12. 10:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért? Ha van nálad, abból nem lehet baj. Abból viszont lehet ha nincs. :/

Bár nem tudom, mert lehet hogy már azt is életkorhoz kötötték, hogy mikortól lehet gumit venni, de nem vagyok benne biztos, csak 1 boltban olvastam eddig.

De mitől félsz? Ciki, vagy mi? Ha így van, erre csak azt tudom mondani, ha baj lesz, az sokkal cikibb :(


Darrien

2011. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!