Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz még valami ebből, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valami ebből, vagy már nem?

Figyelt kérdés
Két hete megismertem egy fiút. Azóta 4szer találkoztunk, de a 4. randi nem volt olyan jó, vagy csak én éreztem úgy. Kedves, intelligens, vicces a srác, lehet velem van a baj, de nem nagyon akar közeledni felém. Szeretne megismerni, legalábbis az előző randikon az volt. Tudom, hogy nem mindenki ugyanolyan, de olyan jó lenne, ha megfogná a kezem vagy valami. Mindig ő hívott meg mindenre, én semmit nem fizethettem ki, ha akartam volna beleadni, azt mondta, hogy minek. Nem értem. Pedig olyan szívesen lennék vele, de nem tudom mit tegyek... :/ 19/L
2011. szept. 25. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a lényeg nem hangzott el.Mi volt a 4. randin?
2011. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sétáltunk, beszélgettünk és kb. ennyi. De amúgy meg jól szórakoztunk, csak valahogy nem éreztem azt, mint az előző randikon. Meg mikor mondtam, hogy holnap filmvetítés van, egy kicsit hezitált, vagy nem is tudom... :/
2011. szept. 25. 22:40
 3/3 anonim válasza:

Ha alkalmad adódik rá mondjuk egy padon ültök egyszerüen kérdezzd meg tőle hogy valami baja van a száddal hogy nem képes megcsókolni??? Szerintem ha tetszel neki és ő a bátortalan akkor erre ugrania kell, ha pedig kellemetlenül vakarássza magát hagyd a franca ... bizonytalan és csak hülyit!

L/16

2011. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!