Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladtam? Mi történik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladtam? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja járunk. Távkapcsolatban vagyunk, és sajnos egyre nehezebben tudjuk megoldani azt, hogy találkozzunk. Mindketten eszeveszetten szeretjük egymást, és minden lehetőséget megpróbálunk kihasználni ahhoz, hogy találkozhassunk... Az a baj, hogy az anyagi helyzetünk nem a legeslegjobb... Mindig jönnek a váratlan kiadások, és lehetetlen megoldani a találkozót.

Szeretem, és nem szeretném ha vége lenne... Az életemet adnám érte, és a szivem megszakadna ha szakítanom kellene vele, de én így nem bírom...

Látni akarom, majd meghalok egy érintéséért, egy csókjáért...

Előre félek a Valentinnaptól, mert hiába nem "nyáladzunk" ezen a napon, és hiába beszéltük meg, hogy nem "rózsaszín, meg piros szivecskézünk", de... rossz lesz végigsétálni az utcán úgy, hogy vörös rózsával sétálgató párokat fogok látni, én pedig egyedül leszek... :(

Már gondoltam arra is, hogy talán nélkülem egy-két hónapig rossz lenne neki, de utána találna magának valakit, akit mindenkinél jobban szerethet... Engem meg kit érdekel?... Én csak neki szeretném, hogy jó legyen... :( Én..már az életemet tervezem vele.. De még legalább 2 és fél évem van a suliból... :(

Mit csináljak? :( Hogy lenne jobb? :(


18/L


2011. febr. 11. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben élek távkapcsolatban 2hónapja egy 18éves csajjal (mondhatjuk hogy 19, ha már 16nak mondom magmat én is :D )


Egyenlőre meg sem tudom oldani, hogy találkozzun 350km-re élünk egymástól, ennek ellenére is odáig meg vissza vagyok éste, és ugyan ez az érzésem van, hogy akármennyire szeretem, ha szakítani szeretne 2hétre rá 3 másik pali fog körülötte lepzselni..


Távkapcsolat szintróbánal nevezném, + azért parázink, hogy megcsal az illető hölgyemény/fiú, mert nem látjuk nap mint nap (én pl személyesen sem találkoztam vele, pedig már nagyon szeretnnk mindketten..:S)


Hidd el Szeret ő téged, csak a távolság és egyéb okok miatt nem tud megoldani mindent, mint ahogyan én sem az én drágám felé :(((

2011. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szindrómának* :)
2011. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6 hónapja külön kell élnem a férjemtől. Az életemet adnám érte annyira szeretem. Van egy másfél éves kislányunk is és teljesen egyedül vagyok vele. A Valentin nap nekünk is nagyon rossz lesz (bár mi sem szivecskézünk). A legjobb lesz ha vársz. Tudom nagyon nehéz, de ha szereted és ő is szeret téged ne engedd el. Ne csak neki magadnak is akarj jót. Miből veszed, hogy neki az lesz a legjobb ha Te nem vagy vele? Ezt nem szabad helyette eldöntened. Az lenne a legjobb ha kivernéd a fejedből azt, hogy a távolság közétek állhat. Ha igazán szeretitek egymást akkor nem. Amúgy a férjem kollégái közül 1-2 emberke már válófélben van a 6 hónap miatt. 10 éves (vagy annál is több) házasságok mennek tönkre emiatt. A mi 2 és fél éves egyik napról a másikra kötött házasságunk pedig erősebb és biztosabb mint valaha (pedig előtte is az volt). Kérlek ne add fel és váltsd valóra a terveid vele. Sok boldogságot.


Egy 26 éves anyuka

2011. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Egy nagyszerű nő vagy... :) Sok sikert, és erőt kívánok neked a dolgokhoz! :)

2011. febr. 11. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen aranyos vagy! Már csak másfél hét és visszajön végre. Az öcsém és a barátnője 4 éve élnek távkapcsolatban. Teljesen más megyében mind a ketten. Ha összevesznek mind a kettő engem hív, hogy "a másik megint tiszta hülye meg hisztis". És természetesen mindig minden megoldódik és jó lesz. Így lesz veletek is, hidd el. Az öcsémék is csak minden héten másfél napot tudnak együtt tölteni. Nagyon szeretik egymást (ahogy ti is) és néhány km nem állhat közéjük. Kérlek ne hamarkodd el a döntést, látod mások is meg tudják csinálni hosszú évek óta nektek is menni fog mert erősek vagytok. :) Nagyon sok boldogságot kívánok! A 26 éves anyuka
2011. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!