Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam,es rajottem hogy meg mindig a regi baratomat szeretem es a mostnait nem..3 hete vagyunk egyutt es en probaltam megszeretni,es hiaba erolkodtem egyszeruen nem megy (ilyen meg soha nem volt velem) .Szakitani se szeretnek vele mert nem akarok vele rosszba lenni es megserteni, es kicsit sajnalnam is mert tudom hogy o szeret.de en latom hogy nem illunk ossze es nem egymasnak teremtettek minket.de nemtudom mit csinaljak:S

A regi baratomat meg hiaba szeretem ha neki van baratnoje.:S

De most ugy erzem hogy szeretnek kicsit egyedul lenni..mert egyik kapcsolatbol csak a masikba menekultem es rajottem hogy ez igy nemjo.:S

L/15

F/17


2011. febr. 10. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha 15 évesen nem a sokadik pasit fogyasztanád, akkor nem lennének ilyen problémáid.
2011. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A masodik baratom..ezert is szeretem meg mindig az elsot.:S
2011. febr. 10. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakits vele mert ezzel csak kinzod.Aztán várj egy honapot max 2 öt és akkor már ha kicsit tul van rajtad esetleg lehettek barátok de igy sajnos egyenlöre nem és hagyd el minnél hamarabb.
2011. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
velem is volt már ilyen..nagyon szerettem egy fiút..7 hónapig együtt voltunk ő votl az első szerelmem és sok egyébben töltötte be az elsők szerepét..szakitott velem.. és ugyan én tudatosan menekültem más kapcsolatba.. azt akartam h minden olyan legyen mint régen..visszaakartam hozni azt az érzést amikor megcsokol és én a fellegekbe járok..de sajnos az lett belőle h nagyon megbántottam azt akivel ezekután összejöttem és nem igazán törödtem akkor az érzéseivel csak feledni akartam ugymond.. ebből botrány is lett de azért mert én "ugyintéztem" persze nem szándékosan.. a szerelmes szívet ha elhagyják..azon csak az idő segíthet ugyhogy én azt tanácsolom neked hogy mihamarabb mond meg annak a fiunak hogy sajnálod neked ez igy nem megy persze ugy h közbe probáld nem megbántani..de ez nehéz lessz mindenféleképpen bántottnak fogja magát érezni de egy idő után ezt ő is kiheveri..Neked meg azt mondom h az idő gyógyit. pár hónap .. és nem azt mondom h elfelejted azt akit te nagyon szerettél de segít és ha eljött annak az ideje .. hogy ujra rádtaláljon talán egy szebb és jobb szerelem akkor azt észrefogod venni és garantáltan hevesebben fog verni a szived mint elötte. de keresni kutatni nem kell..rádtalál a szerelem magátol.. viszont én ugy gondolom hogy semmiképpen ne az elözöpárodban probáld keresni a boldogságot ezen tulkell lépni..szép volt..jo volt..de lezárult és tovább kell tudni lépni ahogy azt mondtam idővel!
2011. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!