Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye jól gondolom, h. már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jól gondolom, h. már nem szeret?

Figyelt kérdés
1éve és 8hónapja vagyok együtt a barátommal. Mostanában sokat veszekedtünk és úgy éreztem,h. egyáltalán nem szeret. Gondoltam kiderítem és csináltam egy kamu facebook oldalt és bejelöltem ismerősnek, visszajelölt, elkezdtünk beszélgetni. Magamra tereltem a szót és azt mondta,h. már nem szeret,meg,h.sokkal több a rossz velem,mint a jó..Elmondtam neki,h. én vagyok, szakítottam vele. azt mondta,h. végig tudta,h. én vagyok az,csak kiváncsi volt,h. mit fogok reagálni,h. ha beírja ezeket...Nem hittem neki..Aztán másnap elkezdett hívosgatni,nem vettem fel, de végül gondoltam meghallgatom mit akar mondani. Azt mondta,h. nagyon szeret meg imád..meg stb..mondtam neki,h. jóó elhiszem, de ez volt az utolsó esélye..Erre ma nem volt egész nap bekapcsolva a telója...Felhívtam a tesóját és kérdeztem,h. mit csinál mondta,h. most kelt fel és elment az orvoshoz(délután fé5),oké ezt el is hiszem. fel is hívott mikor hazaért. Beszéltünk 3percet,mondta,h.megy aludni,mert,h. nagyon rosszul van. Mondtam,h. oké!! Erre látom,h. fennt van facebookon és még másfél órán keresztül fennt volt!! És kiírta,h. beteg meg ilyenek. Az egyik haverja pedig alá írta,h. péntekre meggyógyulni...Én is írtam alá,h. mert? mi lesz pénteken? erre azt mondja a haverja péntek..-.- Csak azért érdekelt,mert megbeszéltük,h. pénteken egyikünk sem megy sehova..majd szombaton megyünk bulizni...Aztán hívtam barátomat nem vette fel..Felhívtam a tesóját és mondtam,h. adja a barátom..Kérdeztem,h.hova megy pénteken? Azt mondta sehova..Mondom de akkor a haverod miért írta azt? Azt mondja jól van,nem kell vergődni, megyünk kocsmázni...mondom nem vergődök,csak nem kéne hazudgálni..Mondta,h. megy aludni, lerakta!! De közben akartam mondani neki vmit, és nem vette fel...hívtam vagy 3x 2órán belül...Erre kiderült,h. csak dvd-zett,nem is aludt és azt mondta,h. nem hallotta,h. hívom..MOndom neked nem jutottam eszedbe,h. felhívj? azt mondja ne idegesítsem,mert beteg és rámnyomta..Hogy lehet vki ilyen? Én mindent megteszek érte:S Ha ráérek hívom, szinte mindig én megyek hozzájuk meg ilyenek:S Nem szeret már..Ugye?:S
2011. febr. 9. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy már nem szeret. A facebookos beszélgetés sántít mindkettőtök részéről! Hagyhatnál neki több teret!
2011. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Uristen! Mekkora egy pics@ vagy! Az oruletbe kergeted azt a szegeny fiut! Nem veszed eszre, hogy gyakorlatilag menekul eloled? Es meg be is vallja, hogy szeret, te meg igy viselkedsz?!

Mint valami kopo? Mennyire ego mar szegenynek, hogy mindenkin keresztul hivogatod, es nincs egy perc nyugta sem toled.

Had menjen bulizni, nem vagy a neje, es a fonoke sem, hogy el kelljen szamolnia minden szabad percevel. Egy turelmes birka az a pasi, hogy meg nem vagta rad az ajtot, na de akkor legalabb rinyalhatnal kedvedre.

27/N

2011. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom,h. minden percéről beszámoljon!!!! Most olyan nagy baj,h. egy nap nem csak 3percet szeretnék vele beszélni??? Am. meg mindig elengedem bulizni magában.Nem azzal van a baj,h. menni akar, hanem,h. miért hazudik?? És am. mondani mindent lehet, mondhatja,h. így szeret meg amúgy..Ha közben nem mutatja ki..
2011. febr. 9. 23:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy 3 percnél többet szeretnél vele beszélni.

Vegyük például ezt a facebookos dolgot...Milyen már, hogy kiadod magad másnak, és nyomozol utána? Vagy ahelyett, hogy ráírnál(mert azt írtad többet szeretnél vele beszélni) azt lesed ki mit mikor ír. A testvérét azért hívtad fel, hogy megtudd nem történt baja?

2011. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért hívtam fel a tesóját,mert betörte a barátom véletlenül a telója kijelzőjét és én odaadtam neki a régi telómat, aminek viszont rossz az aksija, így mindig ki be kapcsol:S és úgy szoktuk,h. délután felhívom a tesóját és úgy beszélünk..Most is ezt akartam. És csak azért vettem fel kamu face-ra,mert már úgy éreztem,h. nem szeret, meg bunkózik velem sokat..És ki akartam deríteni,h.fog-e flörtölni a lánnyal vagy nem meg ilyeneket..:S De am. hagyok neki elég teret,mert nem zavar ha felmegy a haverjaival kocsmázni, csak miért kell hazudnia? Ha tudja,h. úgysem bajom..Nem értem:S
2011. febr. 9. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt teljesen megértem, bár szerintem túlzás azt mondani, hogy már nem szeret! Mondd el neki, amit itt leírtál nekünk;), és ha nem változtat...
2011. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ő valószínűleg az a típus, akinek egy kicsit több tér kell és talán úgy érzi, túlságosan elszámoltatod mindennel. Nincs kedve állandóan veled foglalkozni, de nem akar megsérteni sem, talán attól fél, hogy balhéznál, így inkább elsumákolja a dolgokat.

Részedről nem volt tisztességes a kamu Facebook fiók. Eléggé átverted (vagy legalábbis megpróbáltad), most meg te kéred számon tőle, hogy nem mond igazat a sörözéssel kapcsolatban?

Ami beszélgetés meg azzal kapcsolatban folyattatok, az enyhén szólva is furcsa mindkettőtök részéről.


Az biztos, hogy nem ragaszkodik olyan erősen hozzád, mint te hozzá, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeret.

2011. febr. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyzet a következő, arany csillagom. Én inkább a lehető leggyorsabbal felejtősre venném a srácot. Láccik, hogy férebeszél és hazudik neked. Na az ilyen embernek nem adnék még egy esélyt, mégha "szeretem" is.
2011. febr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na köszi mindenkinek:) Szakítottam vele:D
2011. febr. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!