Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már dillemmába?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány akivel edddig egészjol megvoltam, eddig az őő legjobb barátnőjével jártam de vége lett. ennek kábé 4,fél honapja van, de most hirtelen felmerült a kérdés egymás közt h járjunk e. nos a lány érzéseivel teljesen nem vagyok tisztában de nem ugy érzem h ellökne magátol, csak egy baj van h a legjobb barátnöje feszélyezi a döntésben nagyrészt, sztetek érdemes rányomulnom vagy inkább haggyam ezt a barátias kapcsolatot?
2011. febr. 9. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, voltam.
2011. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dilemmába' még nem vótam, de vótam má' ambivalenciába', és jövőre influenciába megyek!
2011. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fke ***** válasza:
tavaly ott nyaraltam!
2011. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az "dilemmában", hogy a többi helyesírási hibádat már ne is említsem. Neked nem nő kell, hanem iskola.
2011. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem Dill Emmát, de egyszer majdnem összejöttem az unokatesójával Kukor Icával! :)


19/F

2011. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered,honnan tudod,hogy az unokatesója?xD


16/L

2011. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor most gondolkodjunk. Ismerek valakit, akinek van egy unokatesója. De én nem ismerem az unokatesóját, de tudom hogy, hogy hívják.

Furcsa nem igaz? :D


(előző voltam! :) )

2011. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

váó.:D Ezt jól kifejtetted,köszi.Így már értem.:D


16/L

2011. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De váárj.Ha nem ismered Dill Emmát,csak Kukor Icát,akkor honnan tudod,hogy K.I. nem csak úgy mondja,hogy D.E. az unokatesója?Mert lehet D.E. nagyon jó csaj,és K.I. csak szeretne az unokatesója lenni.xD


16/L

2011. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez teljesen igaz, de ez esetben K. I. személyes fogyatékossága az hogy beállítja magát D. E-t a rokonának, holott ez nem igaz.

De én nem vagyok kötelezhető arra hogy: utána járjak a dolognak. Egyszerűen a hagyományos bizalmi elvet alapul véve elhiszem neki, hogy amit állít, az tükrözi a valóságot.

Viszont ha nem így van, azzal sem okoz nekem túl sok fejfájást, mer egyszerűen és fappánsan fogalmazva: lesz@rom hogy K. I. ennyire gyökér, mert ilyet állít. Legföljebb nem kezdek ki vele.

És ez esetben az lenne a legegyszerűbb, ha felkeresném D. E-t és vele kezdenék ki, mivel a fentebb említett feltételezett állítás szerint ő sokkal jobb minden tekintetben, és ezért állította be K. I. magát az ő unokatesójának.


Tehát összegezve: K. I-t lesz@rom, mert gyökér, D. E-val pedig megpróbálok megismerkedni és kikezdek! ^^


De ezek csupán feltevéseim homályos manifesztációja, így csak a tények tudatában tudnék konkrétumokkal vagdalkozni! ^^


(előző voltam :) )

2011. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!