Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem neki? bevalljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Vajon tetszem neki? bevalljam neki, vagy ne?

Figyelt kérdés
van egy srác. nagyon úgy néz ki, hogy tetszem neki.. de nem vagyok biztos benne.és az érzéseimet sem merem elmondani neki mert félek attól, hogy kinevet.most főleg fiúk segítségét kérem!Ha engem néz, és én pont rá nézek, akkor elkapja a tekintetét.Ha megyek valamerre a suliban, majdnem mindig jön utánam és a barátnőim a haverjaival. Amikor a közelében vagyok nem beszél csúnyán.Sokat viccelődik.Gúnyolja akiket nem bír/bírok.Szerintetek tetszem neki?
2011. febr. 9. 20:31
 1/2 anonim válasza:

ha szemeztek akkor szerintem bejössz neki :)

én csak akkor szoktam szemezni mikor bejön nekem a lány

ha félsz az élő kontaktustól akkor szerintem úgyis ismerősöd valamilyen közösségi portálokon szóval ott nyiss felé...

amúgy meg ha azt veszed észre hogy picit is zavarba van amikor a közeledbe van akkor tudod igazán hogy mégis mit érezhet irántad..

próbáld ki úgy hogy amikor közel vagy hozzá és nem csak elmész mellette . próbálj vele szemkontaktust létrehozni ..

mert ha nem mer akkor zavarba érzi magát.

szóval valamit érez irántad:D


ennyit tudtam ... remélem segítettem neked :)

17/F

2011. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mer az ey dolog, én személy szerint sokkal inkább nézek egy olyan lány szemébe aki tetszik, mert ha közömbös tuti félrekapnám, de ez reflex dolga. de sokkal jobb lenne ha ink elhívnád valahova ahol ezt 4szemközt meg udjátok beszélni, de ha ilyentől félsz akkor meg MSN, Sype,myvip facebook stb.. :)
2011. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!