Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem neki? bevalljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Vajon tetszem neki? bevalljam neki, vagy ne?

Figyelt kérdés
van egy srác. nagyon úgy néz ki, hogy tetszem neki.. de nem vagyok biztos benne.és az érzéseimet sem merem elmondani neki mert félek attól, hogy kinevet.most főleg fiúk segítségét kérem!Ha engem néz, és én pont rá nézek, akkor elkapja a tekintetét.Ha megyek valamerre a suliban, majdnem mindig jön utánam és a barátnőim a haverjaival. Amikor a közelében vagyok nem beszél csúnyán.Sokat viccelődik.Gúnyolja akiket nem bír/bírok.Szerintetek tetszem neki?
2011. febr. 9. 19:16
1 2 3
 1/24 Moszuke ***** válasza:

hát a mai világban könnyű kezdeményezni.

vmi közösségi portálon igazán tudna lépni a srác ha akarna.

te ne lépj helyette. küldd a jeleket. mosolyogj, röhögj a viccein, ha jót mond érintsd meg, harapdáld az ajkad, b*szogasd a hajad, dönts félre a fejed, mutasd a csuklód a nyakad, tágítsd ki a pupilláid, sokat nézz a szemébe, de! ne bámuld.

2011. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Willisz válasza:
szerintem van rá esély hogy tetszel neki
2011. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
igaz-igaz.. De csak msn-je van. És már vagy egy éve nincsen fönnt.. Így nem tudom elmondani neki.. a nevetés megvan.. De nem merek közeledni hozzá.. Félek hogy valami ellenvetése lesz.. :\ Deazért köszönöm. Van Fb-d? inkább ott. Köszönöm nektek!! :)
2011. febr. 9. 19:26
 4/24 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el valahova :) /pl van, mikor olcsóbb a mozi stb.-és akkor ez így jó ürügy is./

Vagy kérd meg hogy segítsen neked vmibe(pl. tanulás), vagy ajánld fel neki te hogy segítenél, mert úgy hallod.. stb. és szerinted tudnál neki segíteni és jól ellennétek.. :)

Vagy ilyesmit, ne mondd el neki hogy mit érzel, előbb talizgassatok, kerüljetek közelebb egymáshoz. A lényeg hogy legyetek együtt többet :) és ha jól érzitek magatok, akkor sok szerencsét!

16,5/F

2011. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Moszuke ***** válasza:

de nő semmilyen körülmények között ne kezdeményezzen b*sszus fogjátok már föl:) nincs vmi k*rva nagy tapasztalatom nem állítom, de nálam ha kezdeményezett vki azt nem tiszteltem és nem becsültem meg. könnyen jött, könnyen ment.

okés?

2011. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nem merem elhívni.. attól tartok, hogy mi van ha nemet mond?! Sok közös vonásunk van, biztosan jól ellennénk.. ebben igazad van... De szerintem csúnya vagyok.. lehet, hogy csak kevés az önbizalmam.. nemtudom.. mások szerint szép vagyok.. Pls aki még ír az erre is válaszoljon: Csúnya vagyok? (fb-n nézd a képet. Harsányi Éva vagyok,fb-n 14 éves)
2011. febr. 9. 19:30
 7/24 A kérdező kommentje:
értem.. de mégis meddig várjak rá? : \
2011. febr. 9. 19:31
 8/24 anonim ***** válasza:
én Moszukéval nagyon nem értek egyet nincs megírva hogy nő nem kezdeményezhet, főleg ha hasonlítanak, valszega fiu is fél közeledni, csak akkor leshet belőle vmi a lány megy oda hozzá.
2011. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Namost akkor döntsétekmárel. :D Amúgy szerintemis csak fél.. De énis. és nemtudom mi legyen.. x D De amúgy köszi a tanácsokat!! : )
2011. febr. 9. 19:34
 10/24 Tomika90 ***** válasza:
megmondanám az igazat rólad csak nincs pofakönyv accountom...valami képfeltöltőre tegyél képet aztán mondom mi a helyzet
2011. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!