Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi volt ez, lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi volt ez, lesz még később folytatása?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú-lány barátság (elég jó), egyikük sem él párkapcsolatban. Nem rég szakítottak mind a ketten, a fiú még mindig szenved emiatt. De egyik napa fiú furcsán kezd viselkedni napközben majd megcsókolja a lányt (ez a lány vagyok én), öleli. Az első csók után mondtam neki, hogy nem szeretnék csak búfelejtő lenni a volt barátnője után, ekkor azt mondta, hogy őt már nem érdekli, csókol, ölel (ez kb fél órát tartott) majd hirtelen mint aki elhidegül nem folytatja és mondja, hogy ez nem volt jó ötlet felejtsük el az egészet. Mivel ahogy megemlítettem a volt barátnőjét eszébe jutott és stb. meg ha összevesznénk akkor nem lennénk már többé barátok és ezért kár lenne mert túl jó a viszonyunk. Azóta megint úgy vagyunk mint előtte, mintha meg sem történt volna az az egész. Azt mondta, hogy kívánt és muszáj volt. Én akkor nagyon boldog voltam, mivel azt hiszem, többet érzek iránta mint barátság (már egy ideje).

Szerintetek miért csinálta ezt? Esetleg ha majd lezárja volt barátnőjét magában nekünk még van esélyünk együtt?

huszonévesek vagyunk-


2011. febr. 9. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Van esélyed, mivel kíván.
2011. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tisztázta magában a dolgokat és lezártnak tekinti a múltat, akkor lesz esélyed, de addig ne is feszegesd.

Legyél mellette, beszélgessetek, és még barátságból lehet szerelem is!

Én is hasonló cipőben járok, így át tudom érezni a helyzeted.

Sok szerencsét, szurkolok nektek!

2011. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!