Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítok vele később belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok vele később belém szerethet újból? Vagy innen már nincs vissza út?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon tetszettünk egymásnak, én belé szerettem,de ő azt mondta,hogy nekem is sok esélyem volt,hogy belém szeressen,de valami miatt mégsem.

Ennek ellenére elkezdtünk járni, kapcsolatunk 1 éve tart. Tetszem neki, én tiszta szívemből szeretem, de azzal rontottam el,hogy túl rámenős voltam. Most a kapcsolatunk kezdi a végét járni,mert én már nem bírom,hogy nem szeret szerelemből. Ha szakítok vele, aztán várok mondjuk félévet(?) és újra közeledek felé,de persze nagyon visszafogottan akkor belém szerethet?

L/18 és F/18


2011. dec. 3. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki egyedi, de az én esetemben aki nem tetszett elsőre, az másodikra sem. Egy lány mondta, hogy többet érez irántam, én mondtam, hogy én nem, egy-két hónap múlva megint bepróbálkozott, megint visszautasítottam. Nálam ha nincs meg elsőre a vonzalom, akkor később se lesz meg. De mindenki más.
2011. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De nálunk a vonzalom megvolt. Ezért járunk már 1 éve...

de épp ez az,hogy az ő részéről CSAK vonzalom.

szerelem pedig az én kezdeti rámenősségem miatt nem alakult ki benne.

Ezért gondolom,hogy ha szakítok majd újrakezdem rámenősség nélkül akkor logikus lenne,hogy úgy már belém tudna szeretni, nem?

2011. dec. 3. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy a rámenősséged miatt nem alakult ki benne szerelem. Gondolom nem voltál annyira rámenős, hogy a nyakán csimpaszkodtál. Egyébként vonzalmat több lány iránt érzek, viszont ezért még nem járnék velük.
2011. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de biztos, még mondta is,hogy a "ribanckodásaim miatt".

igazából én nem vagyok ilyen lány, de mivel a legtöbb kamasz fiúnak az tetszik eljátszottam,hogy olyan vagyok... és csak később derült ki,hogy neki pont nem.

tehát ráb@sztam emiatt :(( ha magamat adtam volna szeretne.

2011. dec. 3. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben egyszerűen add magadat még mások előtt is, majd kiderül tetszik-e neki a valódi éned. De ha egy lány szakítana velem, én vele már többé biztos, hogy nem járnék.
2011. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!