Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy ismertétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy ismertétek meg a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy nem lehet rendes fiút találni? Hiába keresek, nem találok. Körülnézek, és mindenütt, műmájer topcsávók, na meg bunkók. Már nagyon idegesít, hogy nincs egy olyan érző pasi, aki belevaló, szexi, és romantikus, és tudja mikor mit kell mondani, tenni... Légyszi írjátok le ti hogy ismertétek meg a nagy őt. Fiúk válasza is érdekel . 16/L
2011. febr. 9. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek.. a bunkósági részben... (: Túl sok a bunkó... Néha még az is akitől/akiktől nem várnád el.. //=
2011. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Levelezés (barátság rovatban), aztán több lett belőle:) Már közös az Életünk és tudom, hogy Ő a nagy Ő.
2011. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. Nekem igazából levelezéssel semmi nem jött össze, mert élőben nagyon is más volt, mint amit elképzeltünk.. Nem szeretem a látatlan ismerkedést.
2011. febr. 9. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
myvip randin iemertük meg egymást.
2011. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Shift+ő
2011. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Épp valaki más tetszett nekem, és akkor megláttam Őt...nagyon nem jött be :D 2 hét után már éreztem, hogy Ő az igazi, most fél éve ismerjük egymást, és ebben csak biztosabb lettem :) Ha nem Ő, akkor senki :D

20L

2011. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy 10 éves lehettem, mikor először láttam. Emlékszem, ahogy rámköszönt...... a lélegzetem is elállt. :D Ő ekkor 16 volt. Persze rögtön belezúgtam. És mindenki mondta,h ez egy buta kis gyerekszerelem blablaaaa....... 14 éves voltam, ő 20 mikor egy buliban egy srác fogdosni kezdett, ő meg fogalmam sincs hogyan, ott termett és felrakta a fiút a falra...aztán megismerkedtünk, udvarolgatni kezdett. Emlékszem az első csókra.... egy tóparton, miközben a csillagokat néztük.... Mindig úgy éreztem, mintha egy film lenne az egész... túl szép volt, h igaz legyen. A szüleim tiltották a kapcsolatot, mert fiatal voltam hozzá és azt hitték csak kihasználna. Hát elengedtük egymás kezét, azzal, h majd később..... voltak ezután kapcsolataim, de egyik sem volt olyan csodálatos, mint vele, hiszen őt szeretem. 16 éves voltam, mikor újra összejöttünk.... csoda folytán már a szüleim se tiltották. A fiú bizonyítani akarta mindenkinek, hogy igazán szeret és nem akar kihasználni. 18 voltam, mikor először lefeküdtünk.... áhhhhhh csodálatos, le sem lehet írni!!!!! 20 éves voltam, mikor isten előtt is kimondtuk a boldogító igent... most 22 éves vagyok, boldog feleség és anyuka :) Egyszerűen imádom. Még most is pillangók vannak a gyomromban, mint anno 10 évesen, mikor szembejött velem a kisbolt előtt :) Leírhatatlanul boldog vagyok!!! Olyan az egész életem, mintha egy mese, egy gyönyörű álom lenne.... Hát... így. És nyugalom, te is megtalálod ;)
2011. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek köszönöm. Gyönyörű sztori, én is hasonlót képzeltem magamnak kisebb koromban, és még 16 éves fejjelis a szőke herceget várom.. És nagyon sok boldogságot nektek. Remélem én is hasonlóképpen járok..
2011. febr. 10. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!