Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
pár hónapja szakitottunk barátommal vagyis ő dobott engem...és én ugy érzem vissza szeretnék menni az exemhez..szerintetek mit csináljak?irjak neki esteleg ?
2011. febr. 9. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szakított akkor biztos meg volt rá az oka, vagy nem szeret vagy nem érezte jól magát veled, vagy rájött nem illetek össze, sok oka lehet.szerintem lépj tovább,mert ami nem megy nem kell eröltetni, tanultál valamit éld át úgy.Ha ő nem hívott akkor te ne alázd meg magad azzal h. könyörögsz v. felajánlod h. folytassátok.Ő szakított, ha akar valamit úgy is hivni fog,legalább is neki ellene.Amúgy ez tök normális, nem ő az igazi hisz ő nem így gondolja ha szakított, keress olyat aki viszonozni tudja és el tud fogadni olyannak amilyen veagy.
2011. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én nem ugy értettem h aki most dobott hozzá szeretnék vissza menni..hanem akivel elötte voltam együtt...
2011. febr. 9. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ex az ex marad. Eddigi tapasztalataim szerint ami egyszer véget ért azt jobb nem felmelegítgetni.
2011. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyet értek az előző hozzászólóval..
2011. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ln még szeretem őt..és neki se volt ezalatt az idő alatt senkie...
2011. febr. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!