Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jófiú vagyok a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jófiú vagyok a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar az, hogy sokak szerint remek a humorérzékem, jól lehet velem beszélgetni, nagyon szeretek központban lenni. Ennek ellenére nincs szerencsém csajozási téren, sok szép lánnyal jót beszélgetek, de valahogy nem pasiként gondolnak rám, inkább csak beszélgető társként. Túl jófiú vagyok hozzájuk? Legutóbb egy csaj, mikor kérdeztem kettőnkről csak annyit mondott, hogy te tényleg jófej vagy, de semmi többre nem utalt Hát kösz.
2011. febr. 8. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Na hát nekem meg annyi volt hogy jó meg kedves. Haggyon már. Ez a semmi :I. Mondjuk nem is legyeskedek körülöttük, ez is csak szóba került mert összefutottam vele és ennyi.


A túl jót szerintem elfelejtheted, lehet nem akarod eléggé, kisugárzás .. valamelyik

2011. febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Teenboy válasza:
Hívj el valakit randizni figyeld ,meg hogy h reagál rá!
2011. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit szemetebbnek kell lenni. Sajnos a csajok azokat szeretik, akiktől kapnak rosszat is, nem csak jót.
2011. febr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alekosz már megmondta a frankót:"A külső számít csak....aki udvarol,bókol,jópofizik az elmehet a bús pi.csába."
2011. febr. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jahh, a külső számít meg később a méret meg hogy mit csinálsz vele...

Kegyetlen világ de ez van... :))


Sok lány mond mást és értékelik is a humort, intelligenciát meg egyéb dolgokat de CSAK ÉRTÉKELIK, és SOSEM az alapján döntenek. ;)

2011. febr. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 .Daniel. ***** válasza:
Az előttem válaszolók jól leírták:) Viszont azt ne felejtsd el hogy a nők nem jógiút akarnak hanem férfit. H azt látják rajtad hogy első szavukra ugrasz és a lelki szemetesük leszel akkor abból nem megbecsülés sokkal inkább kihasználás lesz(tudatos vagy nem). Ne halmozd el őket túlságosan semmi jóval mert akkor nem férfiként tekintenek majd rád akinek ezen értékeit megbecsülik csak barátjuknak. Érezzék rajtad hogy amit adsz azt szívvel adod viszont nem félsz bekeményíteni...stb
2011. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, h túl jófiú vagy, hanem h nem nézel ki elég jól.
2011. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!