Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú vagyok és van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok és van egy olyan barátnőm akit nagyon szeretek, és ő viszont. De van egy problema?

Figyelt kérdés
1 hét mulva talákozunk,és már beszélettünk arrol hogy mi lenne ha összejünnénk,meg már nagyon várjuk a talit.Ő járna velem én meg vele,de az a gond hogy én még nem tudok csókolozni,ő meg tudomásom szerint igen.Mittegyek?No para,és?Ezt fogja őt zavarni,vagy zavarba fogok jönni ha megcsókolom?és tudom hogy nemlehet megtanúlni igy hogy leirjátok de azért mégis mitkell tenni?
2011. febr. 8. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ő tud. Majd segít neked szépen.
2011. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mokkacsino ***** válasza:
Igen. Zavarban leszel. És izgulni is fogsz. De hidd el minden meg fog történni, ha meg kell történnie, és tuti jó lesz. :)
2011. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!