Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül már majdnem 1 éve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül már majdnem 1 éve. Normális ez így?

Figyelt kérdés
1 éve szakítottam, de sajnos még mindig fáj a dolog. Mindig azon jár az agyam, hogy ő boldog mással, nekem meg senkim nincs. Volt, hogy fent voltam randi oldalon, randiztam is, de aztán nem jött össze, nekem meg elegem lett ebből a párkeresési formából. Hiányzik már valaki mellőlem, de nem tudok úgy együtt lenni valakivel, hogy nem vagyok szerelmes belé, a szerelem meg nem akar jönni. Bezzeg anno, amikor nem kellett, akkor jött. Körülöttem mindenki házasodik, gyereket szül, én meg anyámmal élek és ráadásul még munkanélküli is vagyok. Van valaki, aki szerelmes belém, de neki párja van. Mintha még nem akarná a sors, hogy legyen valakim, hanem, hogy tanuljam meg, milyen egyedül is jól érezni magam. De folyton csak a múlton rágódok és tudom, hogy ez nem jó. Biztos sokat vagyok egyedül... 26/L
2011. febr. 8. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ucsó, ez lemaradt: 25/F
2011. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak egy kis vigasz. 2001-ben hagytak ott, azóta egyszer 2009-ben randevúztam. Ez tíz év ha jól számolom, és még csak depressziós sem voltam.

33_F

2011. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!