Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül már majdnem 1 éve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül már majdnem 1 éve. Normális ez így?

Figyelt kérdés
1 éve szakítottam, de sajnos még mindig fáj a dolog. Mindig azon jár az agyam, hogy ő boldog mással, nekem meg senkim nincs. Volt, hogy fent voltam randi oldalon, randiztam is, de aztán nem jött össze, nekem meg elegem lett ebből a párkeresési formából. Hiányzik már valaki mellőlem, de nem tudok úgy együtt lenni valakivel, hogy nem vagyok szerelmes belé, a szerelem meg nem akar jönni. Bezzeg anno, amikor nem kellett, akkor jött. Körülöttem mindenki házasodik, gyereket szül, én meg anyámmal élek és ráadásul még munkanélküli is vagyok. Van valaki, aki szerelmes belém, de neki párja van. Mintha még nem akarná a sors, hogy legyen valakim, hanem, hogy tanuljam meg, milyen egyedül is jól érezni magam. De folyton csak a múlton rágódok és tudom, hogy ez nem jó. Biztos sokat vagyok egyedül... 26/L
2011. febr. 8. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

30 éves vagyok és szintén egyedül egy éve,bár nem vagyok szerelmes az exbe.Hagyd a fr@ncba és ne keresd a szerelmet,mert akkor talál rád amikor nem is számítasz rá.

Én is egyedül vagyok,olyannyira,hogy még a "barátaim" is mind falsok és elzavartam őket,szóval még be se tudok ülni velük sehova,vagy elmenni bármerre.Ne görcsölj ezen.Jön az majd meglátod.Ráérsz szülni.Mire akarsz gyereket?A válságra?

2011. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem szakít a másikkal, aki szerelmes beléd?
2011. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, igazából nem is gyereket akarok, hanem társat... De valóban nem jó görcsölni. Csak mindenhol házas férfiakat, ölelkező párokat és flörtölő egyedeket látok, mintha direkt engem akarnának zrikálni, hogy "hehe, neked meg nincs senkid". Tök rossz érzés.


Miért nem szakít? Kérdeztem, azt mondja, hogy már nem szereti a lányt, de sajnálja. Annyira sajnálja, hogy inkább szenved mellette, de nem hagyja el. Hál' isten nem vagyok belé szerelmes, mert akkor emiatt is ki lennék.

2011. febr. 8. 19:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy, kedves első, tudom milyen, amikor amúgy is egyedül vagy, nem csak a párkapcsolat hiányzik. Pedig itt élek én is ebben a rohadt nagy városban és mégis olyan, mintha nem lenne senkim. Világ életemben 2-nél több barátom nem volt. Most is csak két fix barátnőm van, persze őket megbecsülöm, de nekik is más dolguk van. Az egyik pl. az esküvőjére készül. Testközelből érezhetem legalább, hogy mim nincs.
2011. febr. 8. 19:20
 5/12 anonim ***** válasza:

na bummm... szerintem ba*sszál bele! ez az oldal tele van ilyen emberekkel.

és akkor több komolysággal. van ez így. de inkább egyedül mint boldogtalanul párban. 1 év szerintem nem sok, kell az idő, hogy az ember átgondoljon mindent. a magány azért jó, mert ha melletted lesz a megfelelő ember akkor értékelni fogod, mert tudod milyen amikor senki sincs melletted.

23f

2011. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én több éve egyedül élek, és néha kifejezetten élvezem az egyedüllétet. Türelem, csak ennyit tudok mondani.


F

2011. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben igazad van... Mindig jobban értékeli a jót az, akinek nem volt...
2011. febr. 8. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:
15 éve egyedül, nagyon sokszor gondolok rá, olyankor kiborulok, elküldöm a francba gondolatban, erotikus álmaim lesznek vele és megy minden tovább, ahogy eddig.
2011. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ehh... te szegény... 15 éve nem tudod feledni... félek, hogy velem is ez lesz... Pedig sok mindent elfelejtek, amit nem kéne, de őt nem, pedig akarom. Az élet igazságtalan... szörnyen igazságtalan...
2011. febr. 8. 19:52
 10/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, én is azt tudom Neked tanácsolni, nem kell rágörcsölni erre a témára..majd jönni fog magától...foglald le gondolataidat keres célokat...

Hm...a helyzet h épp melóban vagyok és teljesen egyedül, arra gondoltam beszélgethetnénk kicsit msn en ha van kedved küldj egy privit.

2011. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!