Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

kicsit lehet hosszú lesz:S


a lényeg. h elolvastam a barátom naplózott beszélgetéseit, és találtam vmit.:S

ez volt:

Barátom: de mi volt az a múltkori?

csaj:melyik is?

barátom: mikor te mondtad h fázol, én meg mondtam h én nem lehet hogy felmelegítselek, és te erre annyit írtál "ez a baj" és elég gyorsan elköszöntél és leléptél

csaj: jah, semmi csak lázas voltam.

barátom: jah, azt hittem megsértődtél valamin.

csaj: nem, dehogyis.



a lényeg itt azon van, hogy a barátom iylet írt ugye:S

ezt érthetem úgy h nem lehet h felmelegítse, és hogy nem lehet ott...


nagyon kibuktam, majdnem szakítottam is vele, mert amúgy is féltékeny típus vagyok, és mindig ezzel mentem az agyára, de egy fél éve kb már 100%osan megtudom benne bízni. most viszont nagyonrossz:(

Ő állította hogy poén volt, és ő úgy értette h nem lehet h ő melegítse fel, mert hogy vagyok neki én, és amúgy se tetszik neki a csaj, meg nem is találkoztak még, csak néha dumálnak elvileg.


szóval a barátom már sírva könyörgött, h ne szakítsak vele, ha kell letiltja a csajt, és törli is. csak ne...

Igazából nagyon szar lett volna nekem is a szakítás, csak én egyből arra gondoltam, h ő mennyire sajnálja h nem melegítheti fel.:S és h legszívesebben azt tenné.


Viszont mondta hogy ha elolvastam volna azt a beszélgetést amibe kimondottan erről volt szó (akkor, múltkor.) akkor tudnám hogy poén.

csak hogy azt kitörölte. nem is találtam akkor se, meg mondta is h kitörölte, mert félt h félreértem.:S így nem nagyon tudja bizonyítani h tényleg poénkodott, viszont hiszek neki, mert nagyon kibukott tényleg:S


felvettem a csajt msnre. akkor azért, mert ideges voltam és hogy majd jól leosztom, mert neki is van barátja, és sztem ő már nem poénból mondta azt h "ez a baj" ...


de már nemtudom miért lenne jó ha leosztanám.

vagy: megkérdezzem tőle milyen is a viszonyuk?

vagy: megkérjem h küldje el azt a beszélgetést, amibe benne van a dolog?



szerintetek?:(


2011. febr. 8. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a csajt a fenébe, csak magadat járatod le, ha nekiállsz számonkérni. Ha bármi megbeszélnivalód van, akkor az is csak és kizárólag a barátoddal... Bár ez még egyáltalán nem vészes dolog, hidd el láttam én már durvábbat is...
2011. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

hát igen, gondolkoztam azon h ha esetleg rámír a csaj h ki vagyok? akkor megírom neki, h annak a csaja, akitől elvárod h melegítsen, és ez miatt majdnem szakítottunk, szal köszönöm. és kilépek.

ennyiből csak tudni fogja.

de még ezen is agyalok:S

2011. febr. 8. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
en a hejedbe elkuldenem a csajt a qrva anyaba.... mit flortol a baratoddal? kinek erzi magat... tuja jol h vn baratja s a baratodnak v te de akkor is rahajtott... szerintem csinalj egy cimet es ott kudlj egy kepet egy csajjal de ne rolad... s beszelgess el vle. a beszelgetesbol vagy egnyugszol v lathatod h nm szeret... en mikor feltekeny vagyok ezt csinalom meg ha rossz is akkor is megtudom az igazsagot...
2011. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!