Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan tegyek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tegyek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy srác, akivel már nagyon régóta, nagyon jóba vagyunk. Én már többet érzek iránta, és ugy érzem ő is, de van egy hugom, aki fészre kiirta, hogy aki elsőnek lájkolja, kapcsolatba leszek vele... és a srác lájkolta.De nem vagyok féltékeny a hugomra... Pedig megbeszéltük, hogy mostmár akkor kiírjuk, hogy kapcsolatban vagyunk, és én is kiirtam , és ő is. De ma reggel olvastam hogy a srác és hugom mostantól egy pár. Nagyon rosszul esett.:(( és azóta nem is bezséltem a sráccal, folyton olyanom van hogy ráírok, de nem akarok megint én kezdeményezni. Segítsetek, ha nem értitek, kérdezzetek.:(
2011. febr. 8. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ÖÖh jó kis család... és mért nem téped meg a húgod?
2011. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hááát mert hugom xDD dee nagyon kiakaszt az ilyen dolgaival, és nagyon nem vagyunk ó testvérek, szeretném h azok lennénk de mindig szenyózik velem.:(
2011. febr. 8. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:

:DD te vagy az idősebb,és nem te piszkalod őt?? hat hogy van ez?:DD

mutasd meg neki,h te vagy a főnök. ja és sztem felejtsd el azt a sracot,memrt semmikepp sztem nem jöhetnel vele össze :/

egyik,h lehet,h a hugodnak rossz lesz. a masik meg h leheth azert jönne veled össze,h a hugod közeleben lehessen . nem lehet tudni

:)

2011. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem piszkálom, mert akkor én leszek a szemét.:// háát de én érzem hogy akar vmit a srác, mégis ...M-ezi a hugomat-.-" annyira rossz, de maugy kezd felejtős lenni, csak túlságosan belészerettem.:(:)
2011. febr. 14. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:

hát sajnálom,van ilyen ...

nemtudom mit tegyel,mert igy meg nehezebb lehet,h a hugoddal kavar vagy ilyesmi...

probald elterelni a figyelmed..vagy :

keress rossz tulajdonsagot: képzeld el h turja az orrat,vagy h hogyan nagyvecezik xDDDDDD

hülyeseg,de talan bevalik,h kiabrandulj belőle:DD

2011. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!