Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok mit csinálni ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit csinálni ez ügyben!?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nem messze lakik tőlem, gyalog 5 perc.

Én nekem nagyon tetszik, régen láttam érdeklődést is hogy tetszek neki, de akkor mással voltam.

Mostanába csak buszon látom, ott is ritkán beszélünk, Nyáron csak MSN-en beszéltünk de ott is furcsább, Szóval régen mindig rám írt mostanába én szoktam rá, nem tudom mit tehetnék, segítsetek légyszi!


2011. aug. 30. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szerzett egy barátot netán?Vagy valakivel alakulóban van egy kapcsolata?
2011. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz elérni? Mert az nem derül ki a kérdésedből.
2011. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Járni vele mert nagyon megkedveltem...

Nincsen más barátja, egyszer írta hogy van 1 srác aki tetszik neki, de azt lecsekkoltam, szerintem kamuzott...

2011. aug. 30. 17:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja meg az, hogy tegnap jöttem rá hogy sok mindent hazudott nekem.
2011. aug. 30. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Miket hazudott?
2011. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát például, hogy nyáron járt egy gyerekkel, kiderült hogy nem is, meg Szerintem, egy olyan gyereket mutogat aki nagyon hát hogyismondjam... szerencsétlen, és isteniti, szóval lehet hogy csak féltékennyé akar tenni...
2011. szept. 7. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!