Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis lelki támogatásra/taná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis lelki támogatásra/tanácsra lenne szükségem. Vélemény?

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatom 3 évig tartott, halálosan szerelmes voltam a fiúba de egy elég nagyon konfliktus miatt abba hagytuk. Sokáig el sem tudtam képzelni az életemet nélküle, abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán fogok e még szeretni bárkit is. Csak a szakítás után egy évvel voltam hajlandó más srácokkal ismerkedni, belevágtam egy-két kapcsolatba amik nem voltak hosszú életűek max. 1-2 hét, majd jött egy fiú, csak úgy berobbant az életembe, 2 hét után olyan szerelmes lettem belé hogy a föld felett 2 méterrel jártam:) Hihetetlenül boldog voltam és nem csak azért mert rájöttem, hogy a volt barátom közel sem tett annyi kárt a "szívemben" mint ahogy én azt gondoltam, hanem mert egy olyan társat tudhattam magam mellett akivel az egész hátralévő életemet le tudtam volna élni. Eltelt pár hónap ő változott sokat és nem a jobbik értelemben, de én még mindig nagyon szerelmes voltam belé. Minden hétvégén akár többször is elment bulizni, persze nélkülem, hogy nyugodtan ellegyen a haverjaival és másnap amikor találkoztunk teljesen használhatatlan állapotban volt, mint valami mosottsz*r ez hetekig ment, majd Ő(!) szakított velem azzal az indokkal, hogy keveset vagyunk együtt. Lelkileg most lent vagyok a béka segge alatt, és még mindig nagyon szeretem:(
2011. febr. 8. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most még nagyon fáj, de később hálás leszel a sorsnak, hogy megszabadított tőle. Még ha most egyelőre ez nem is vigasztal.
2011. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vélemény? Nem mondom átmentél már egy két dolgon, sajnállak, hogy így vagy most. Rossz lehet így látni a a volt pasid.

Úgy ahogy írtad, neked most támogatás kell, és ha te nem tudod kitől, akkor ki tudja?


Szívesen beszélgetek veled, ha gondolod, dobj egy privit :)

2011. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sajnos,ilyen az élet. Nem kell szomorkodni. A 3 éves kapcsolatod után sem állt meg az élet, most is jönni fog majd egy nagy szerelem. Csak próbáld ügyesen kezelni a helyzetet, ne pazarolj el 1 évet, hogy zárdába vonulsz. Legyél a barátaiddal, ismerkedj és gondolj arra, nem te vagy a világon az egyetlen, akivel ez történt! Pozitívan! :)
2011. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bix ***** válasza:

6 évet dobtam ki az ablakon, így tudom milyen nehéz:)tessék elmenni bulizni, társaságba, bármit csinálj amit szeretsz, vagy keress valami hobbit, lehetőleg olyat ami emberek közé visz, nem a horgolásra gondoltam feltétlenül:D


szép lassan megtanulod hogy felfigyelj az ilyen jelekre mint amiket most is kaptál, és a következő alkalommal már ne játszhassák el veled:)


én csak azt tudom mondani hogy fel a fejjel, történt már ennél sokkal nagyobb tragédia, és viszonylag keveset veszítettél, én az edzésben találtam meg ami túllendített a holtponton, amire fókuszálni tudtam:)


tessék csajokat összeszedni és lemenni bulizni, fél óra alatt rendberakják az egódat és az önértékelésedet hidd el:)

2011. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi tanácsokat! Nem vagyok csúnya lány, sőt elég sok pozitív visszajelzést kapok, mindig is sok fiú nyüzsgött körülöttem, soha nem volt olyan, hogy egy fiúnak sem tetszettem volna, de ami fontos hogy sosem használtam ki a helyzetem! Soha nem szemétkedtem a fiúkkal és még is ezt kaptam! Nagyon rossz hogy újra csalódnom kellett!
2011. febr. 8. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:

16:41

Első vagyok. Sajnos előfordul, hogy az ember többször is rosszul választ egymás után. Kicsit pihend ki a csalódást és ne nyomja rá a bélyegét az életedre! Nem csak ilyen pasik vannak.

2011. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!