Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lessz valaki rossz fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lessz valaki rossz fiú?

Figyelt kérdés
Egész pontosan mit jelent az, hogy valaki rossz fiú? A csajok miért vonzódnak hozzájuk? Tehát, nem értem milyen ember az akire rá lehet mondani... és a lányok miért vannak oda értük??
2011. febr. 8. 15:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

mivel a kérdés ki lett emelve:


attól lesz valaki rosszfiú, ha:

1. extra helyes

2. kicsit flegma

3. képes lányokat elutasítani, mert teljesen tudatában van, hogy 100 másik csajnál van vagy lesz lehetősége

4. az ilyenek általában falkavezérek, tehát bandákban ők a főnök, vagy nagyon sok haver neki "nyal"


asszem ennyi

2011. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kösz utsó de véletlenül emeltem ki :S
2011. febr. 11. 18:26
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló leírta.Azt még hozzáteszem,hogy ennek valahogy belülről is kell jönni,hogy ne legyen mesterkélt.Én például alapvetően jófiú vagyok,de a csajok tipikus rossz fiúnak tartanak.Tudom,hogy jól játszom vagy csak ez jön le.Szerintem hamar kiderül,ha nem vagy félénk a kezdeményezésnél,jó a dumád,csipkelődsz és a tekinteted sem mutat megszeppenést.Valahogy a külsővel is ki lehet hangsúlyozni.Legyen trendi a frizurád, pl. a mostanában divatos mohikán frizura nem rossz.De a legfontosabb,hogy akármit csinálhatsz ha nem nézel ki jól!24/FF
2011. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egy rosszfiúnak muszáj jóképűnek lennie?

Ronda rosszfiú nincs?

2011. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%
az igazi rosszfiúk már régen sitten ülnek, akiket ti rosszfiúnak hívtok, azok nem rosszfiúk, csak rosszfiút játszó hülye kis selyemmajmok
2011. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
hmm.. ebben van valami!Mi nők vonzódunk a széttetovált motoros,zenész vagy művész rossz fiúkra is akik nem mindig jóképűek..és nem gyereket akarunk tőlük.. :)
2011. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19:38-as: teljesen egyetértek. :)
2011. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha két sz-el írja a lesz szót...
2011. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

a rossz fiú, mint kifejezés napjainkban nem azt jelenti amiről 02-11 19:38 ír.


és nekem a motoros, tetkos állatokról valahogy az igénytelenség jut mindig eszembe, földön alszanak részegen, meg sorolhatnám a büdös leheletüktől kezdve a bőrgatyában is mi lehet besülve nyáron....

2011. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mert magabiztosabbak, harározottak, mellettük biztonságban érzed magad.

Az egzisztenciáját nem hagyja, pl nem fogják kifúrni melóból, mert gyenge idegzetű, stb.


Persze a törvényes határokat tartsa be.


Én irigylem ezeket az embereket, általában nem félnek a kihívásoktól.

júl. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!