Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lessz valaki rossz fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lessz valaki rossz fiú?

Figyelt kérdés
Egész pontosan mit jelent az, hogy valaki rossz fiú? A csajok miért vonzódnak hozzájuk? Tehát, nem értem milyen ember az akire rá lehet mondani... és a lányok miért vannak oda értük??
2011. febr. 8. 15:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
olyanokra akik össze vissza kavarnak mindenkivel és a csajokat is semmibe veszi...
2011. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
hát raj
2011. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

vonzza a nőket, mert helyes, az se baj, ha semmit nem mond, akkor is tapadnak rá

tehát minden nő fel akar vele vágni, hogy ez az ő barátja

de mivel minden nőnek bejön, így nehezen mond nem-et a srác és ettől rossz fiú - nehéz hűségesnek maradnia, mert "szétszedik" a nők :)

2011. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
szeretem mikor egy olyan is megszerzi nekem a swarovski ékszert aki nem tehetné meg. utána viszem neki a húslevest a börtönbe. most komolyan, miből gondolod hogy ez jön be a csajoknak? tény, hogy nem kell egy puha sírós giliszta. nem nem a hímtagról írok.
2011. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 bix ***** válasza:
87%

a csajok jelentős részének a rosszfiúk tetszenek. miért? az állatvilágban is mindig az erős hímeket részesítik előnyben a nőstények, és ez még részben megvan nálunk is.


a rosszfiú nem azért az mert lop rabol gyilkol. van egy kisugárzása, sportos, helyes, kicsit flegma, nem ugrik az első csaj után aki rámosolyog, így dolgozniuk kell a hölgyeknek érte... és pont az ilyen "megközelíthetetlen" pasik azok akikért bomlanak. nem kell ehhez se cigizni se inni folyamatosan, vagy azt játszani a 8.kerületben hogy te vagy az új gumigettónégerek királya...


persze ezek jelentős része azért balhés, és bármilyen hülyeségben egyben bennevan, nyitott, spontán, és kicsit őrült:)


tehát a félénk, visszahúzódó, megfontolt srácok szöges ellentéte:)

G

2011. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15:22 nagyon érzi. Ha lány vagy, leborulok előtted hogy ennyire érted, gondolom ugyanígy vagy nőként. :) Az idegeimre megy, hogy állandóan bámulnak, megfojtanak szinte. Csak annak az egynek akarok tetszeni, de mintha rám lenne sütve, hogy "rosszfiú", tetszek neki, de bizalmat annyit sem érzek kapni, mint Átlag Lajos. Volt össz. 3-4 barátnőm, soha egy egyéjszakás kalandom és a hűséget becsület kérdésnek tartom, amiért meg meg is döglök ha úgy adódik. Mégis bélyegnek érzem a dolgot és sokszor nem tudok önmagam lenni a hülye "elvárások" miatt. Ba*ki egy életerős, magabiztos ember vagyok és nem találom a megoldást az örökös feszültségre, amit ez generál bennem. Egyelőre úgy fogom fel, hogy áldozat azért, hogy büszkén vonuljon mellettem szívem hölgye... 23F
2011. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

én vagyok 15:22-es onnan érzem a dolgokat, hogy a barátom is ilyen, viszont neki is helotja lett már attól hogy eddigi bnőit imádta, akik nem tudtak benne bízni, hiába nem tett semmi olyat

mert ő is olyan, ha véletlenül kedvesen mosolyog, már a teloszámáért harcolnak a csajok, meg jelölgetik iwiwen, stb stb

2011. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor Te csak maradj bizalommal teli, én most harcolok érte, de alakulni érzem, hiába na, csak nekünk is teremtettek nőket. :D
2011. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

a kulcsszó pont, amit írtál

"nekünk" nem pedig "nekem"....

szóval agyafúrtnak kell maradni ilyen srácok mellett...

2011. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
bocsi az előzőért, azt hittem egy lány írt, és nem "nőket" olvastam, hanem "őket"
2011. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!