Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom családja siettet a szexszel?

Figyelt kérdés

6 hónapja járunk a barátommal, aki még szűz (19 éves pasiként). Nagyon helyes, és nőfaló volt előttem, az eddigi bnőivel csak 1-2 hetet volt együtt, én vagyok az első és utolsó komoly kapcsolata-egyben akivel le szeretné élni a kapcsolatát. Minden ismerőse azt gondolja róla, h már 50-60 csajt lefektett(én is azt hittem régebben) lett volna alkalma, de nem akart ribancokkal lefeküdni, de közben csak én és a barátom családja tudja, hogy még szűz. A nála 2 évvel fiatalabb öccse már 3 ribanccal(akikről tudom h sok pasival lefeküdt a környéken,és az én barátomnál is bepróbálkoztak) lefeküdt. Kicsit érdekes családja van a barátomnak. Az öccse meg az apja már előttem azt akarták, hogy szexeljen már, és közölték is vele, csesztették vele. Mióta járunk, azóta többször is szóba hozták negatívan, h még mindig nem szexeltünk, pedig már régóta járunk. Most pedig még az anyukája is beszállt! Azt mondta a barátomnak, hogy aki 1 évet jár egy csajjal, akivel nem szexel, az b*zi, és hogy már mi is elég ideje járunk hozzá, h lefeküdjünk, főleg hogy már 18 éves vagyok. Persze ez engem egyáltalán nem befolyásol, hogy ez a véleményük, de sajnálom a barátomat, meg látszik rajta is, hogy rosszul esik neki, hogy ezzel csesztetik otthon.:( Én viszont még várni akarok egy kicsit, bár tudom, hogy vele fogom elveszíteni a szüzességemet, csak még nem vagyok felkészülve. Mit csináljak? Normális, ha egy szülő ilyennel cseszteti a fiát?Miért csinálják?

18/L


2011. febr. 7. 23:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg rólam is azt hiszik nőfaló vagyok. Közben pedig csak egy felvett állarc. Mert meguntam amiért piszkálnak a szingliségem miatt.
2011. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!