Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom családja siettet a szexszel?

Figyelt kérdés

6 hónapja járunk a barátommal, aki még szűz (19 éves pasiként). Nagyon helyes, és nőfaló volt előttem, az eddigi bnőivel csak 1-2 hetet volt együtt, én vagyok az első és utolsó komoly kapcsolata-egyben akivel le szeretné élni a kapcsolatát. Minden ismerőse azt gondolja róla, h már 50-60 csajt lefektett(én is azt hittem régebben) lett volna alkalma, de nem akart ribancokkal lefeküdni, de közben csak én és a barátom családja tudja, hogy még szűz. A nála 2 évvel fiatalabb öccse már 3 ribanccal(akikről tudom h sok pasival lefeküdt a környéken,és az én barátomnál is bepróbálkoztak) lefeküdt. Kicsit érdekes családja van a barátomnak. Az öccse meg az apja már előttem azt akarták, hogy szexeljen már, és közölték is vele, csesztették vele. Mióta járunk, azóta többször is szóba hozták negatívan, h még mindig nem szexeltünk, pedig már régóta járunk. Most pedig még az anyukája is beszállt! Azt mondta a barátomnak, hogy aki 1 évet jár egy csajjal, akivel nem szexel, az b*zi, és hogy már mi is elég ideje járunk hozzá, h lefeküdjünk, főleg hogy már 18 éves vagyok. Persze ez engem egyáltalán nem befolyásol, hogy ez a véleményük, de sajnálom a barátomat, meg látszik rajta is, hogy rosszul esik neki, hogy ezzel csesztetik otthon.:( Én viszont még várni akarok egy kicsit, bár tudom, hogy vele fogom elveszíteni a szüzességemet, csak még nem vagyok felkészülve. Mit csináljak? Normális, ha egy szülő ilyennel cseszteti a fiát?Miért csinálják?

18/L


2011. febr. 7. 23:43
1 2 3
 1/21 Moszuke ***** válasza:

család függő, de normális ha ezzel viccelnek otthon a szülők... ha csak nem komoly csesztetés, de azt nem tudom elképzelni.

hallani kellett volna a hangsúlyt meg látni a környezetet, a nonverbális jeleket amikor ezt mondták a fiuknak.

na mind1... így első olvasásra ez hihetetlennek tűnik nekem.. tuti, hogy csak ugratták a srácot:)

minket is ugrattak a szüleink:) bááár sose a illető pár előtt:) ennyi kultúra szorult anyuékba:D de hát ahány ház annyi szokás... szokták mondani:P

2011. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem elég komolynak tűnt, ahogy a barátom elmondta. Ő nem szokta felfújni a dolgokat, nem szokott mások véleményével foglalkozni, nem szokott ilyeneket elkenődni, de most mikor mesélte, látszott rajta, hogy el van miatta kenődve.:(
2011. febr. 7. 23:49
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Nőfaló volt,és már 19éves,nem igazán hiszem hogy szűz lenne:)
2011. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Jól megetetett a family... Nőfaló, csomó csaj. Szerinted nem ment volna híre annak, hogy nem dugta meg őket? Kislány töröld ki a csipát véget ért az álom! 23F
2011. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ó ne legyél olyan biztos benne h nem szűz..:D van 1 haverom aki mondhatni nőfaló volt, dettó ez h 1-2 hetes kapcsolatok..és így 18 éves koráig semmi nem volt csókon kívül szal...:D
2011. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább ugratás, játékos, vicces beszólások. Bár én sem örülnék neki. Engem meg azzal riogatott apám 18 évesen (lány vagyok), hogy ha megtudja, hogy lefeküdtem a barátommal (ő 21 volt) akkor levágja a t.két! :) (De nem vágta le.. mondjuk nem is avattuk be a szexuális életünkbe a családot).
2011. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ebbe van vmi :D bár léteznek akkora pondrók akik asszisztálnának ahhoz hogy meg húzzon? hát magyar ország.. szal igen kérdezd meg a ribiket :D


am ha barna a bőre az mindent megmagyaráz


19F

2011. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, azért itt is vannak, akik nem hiszik el... :) Én hiszek neki, tökéletes megbízok benne, és nem az fog érdekelni, hogy tökidegenek, akik nem is ismerik, mit gondolnak róla. A kérdésre válaszolóknak köszi, bár tényleg nem úgy gondolom, hogy poénnak szánták, mert azon nem bukott volna így ki a barátom. ROsszul esnek neki ezek a beszólások, de vár, amíg várnia kell, mert tudja, hogy nem talál mégegy olyan lányt, amilyen én vagyok számára, mert tudom, hogy nagyon szeret, és szerintem semelyik pasi nem tenne meg ennyi mindent a bnőjéért, mert teljes életmódot váltott, leállt minden káros szenvedélyével, stb. Ezekután nincs olyan, hogy egy picit is kételkednék benne, hogy hazudik-e ilyenbe, hogy szűz... amúgy se lenne neki jó semmire.:)
2011. febr. 8. 00:07
 9/21 A kérdező kommentje:
nem barna a bőre :D
2011. febr. 8. 00:07
 10/21 anonim ***** válasza:

dehogy is nem lenne ..


amúgy: akármilyen normális pasi megtenné ezeket azért akit szeret nem kell ahhoz bnőnek lennie :D


19F

2011. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!