Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom családja siettet a szexszel?

Figyelt kérdés

6 hónapja járunk a barátommal, aki még szűz (19 éves pasiként). Nagyon helyes, és nőfaló volt előttem, az eddigi bnőivel csak 1-2 hetet volt együtt, én vagyok az első és utolsó komoly kapcsolata-egyben akivel le szeretné élni a kapcsolatát. Minden ismerőse azt gondolja róla, h már 50-60 csajt lefektett(én is azt hittem régebben) lett volna alkalma, de nem akart ribancokkal lefeküdni, de közben csak én és a barátom családja tudja, hogy még szűz. A nála 2 évvel fiatalabb öccse már 3 ribanccal(akikről tudom h sok pasival lefeküdt a környéken,és az én barátomnál is bepróbálkoztak) lefeküdt. Kicsit érdekes családja van a barátomnak. Az öccse meg az apja már előttem azt akarták, hogy szexeljen már, és közölték is vele, csesztették vele. Mióta járunk, azóta többször is szóba hozták negatívan, h még mindig nem szexeltünk, pedig már régóta járunk. Most pedig még az anyukája is beszállt! Azt mondta a barátomnak, hogy aki 1 évet jár egy csajjal, akivel nem szexel, az b*zi, és hogy már mi is elég ideje járunk hozzá, h lefeküdjünk, főleg hogy már 18 éves vagyok. Persze ez engem egyáltalán nem befolyásol, hogy ez a véleményük, de sajnálom a barátomat, meg látszik rajta is, hogy rosszul esik neki, hogy ezzel csesztetik otthon.:( Én viszont még várni akarok egy kicsit, bár tudom, hogy vele fogom elveszíteni a szüzességemet, csak még nem vagyok felkészülve. Mit csináljak? Normális, ha egy szülő ilyennel cseszteti a fiát?Miért csinálják?

18/L


2011. febr. 7. 23:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
ha hiszed ha nem nőfaló vagyok én is és 20 éves de szűz! nehéz az élet meg van az oka... ez szól annak aki beszólt nekik...
2011. febr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ja neked meg azt mondom, hogy sztem nem normális, mert a szülők ne szóljanak bele már ennyi idősen.
2011. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
A helyedben széttenném a lábam. De most komolyan, 6 hónapja együtt vagytok, elmúltatok 18. Tudod hogy ő lesz életed párja, akivel egész életed leéled. Szóval mire vársz? Nem az olimpiára készülsz, csak egy dugásra.
2011. febr. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
18 évesen mire vársz? Hogy 40 legyél? 6 hónap atyaég! Mire vársz, míg megunjátok egymást?
2011. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Meg valószínűleg a szülők sem akarják, hogy elbuzuljon a gyerek. Bár az egész sztori sántít nekem.
2011. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha csak azt mondanátok hogy lefeküdtetek?
2011. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús, hogy az ő korában ilyen aszexuális. Akkor is, ha maga a megtestesült romantika.
2011. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"nem tenne meg ennyi mindent a bnőjéért, mert teljes életmódot váltott, leállt minden káros szenvedélyével, stb."

Tán drogozott is mert akkor megmagyarázamért nem fektet meg senkit ... Aki drogozik rendesen annak nem nagyon kell nőkkel való testi kapcsolat mert csak a drogot akarja ,ez is lehet egy magyarázat.. vagy tényleg olyan akinek nemkell a szex vagy meleg..

2011. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Turbocharger ***** válasza:
Csak viccelenek. (remelem)
2011. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Normális." De csak idézőjelben.

A válszokat olvasva több olyan hozzászólás is van amelyről inkább zsigeri érvet látni mint sem logikust. Úgy érzem némelyik emlékesztet a család gondolkodásmódjára. Szemléltető példáknak kiválóak.

A szituáció emlékeztet az aggódó anyósokra akik még nem nagyszülők. Emiatt amikor eszükbe jut, jó lenne egy unoka, elkezdik rágni a pár fülét. S csak akkor nyugodnak meg ha meg van az unoka.

Hasonlóan a szülőknél. Már "minden" korabeli srác elvesztette a szüzességét csak az ő fiúk nem. Lehet úgy érzik ki lóg a sorból. Ne tán azon tünődnek mi baja.

Magyarországon még a kultúráltabb családokban is képesek beleszólni ebbe a kérdésbe.

Amúgy meg mi közük hozzá? Magán ügy.

Ha így érzitek helyesnek, akkor miért ne?

Ez néhány válaszolónak szól, kérdező: Saját példámból tanúsíthatom, lehet, szűznek lenni 19 évesen. Sőt még jóval késöbb is. Nem kell hozzá aszexuálisnak vagy melegnek lenni. Sem pedig lelkibetegnek.

2011. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!