Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Színház meghívás de ez gáz, nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színház meghívás de ez gáz, nem?

Figyelt kérdés

Na az van, hogy barátnőm titokban kitalálta, hogy menjünk el együtt színházba. Nekem nem is mondta előre de most megvette a jegyet és az fejenként 3 ezer Ft. Azt akarja, hogy az enyémet fizessem ki de egy az, hogy szó sem volt róla, hogy megyünk színházba, másik meg miért kéne nekem kifizetnem nem akartam menni, nem is tudtam, meg most pénzem sincs. Miért kellett előre vennie 2 jegyet.

Úgy szokás szerintem ha valaki vesz két jegyet akkor meghívja a másikat és nem fizetteti ki vele. Ő akar színházba menni velem, mégis fizessem ki az én részemet.

Na ez hülye helyzet. Remélem érthető.


Most mondjam meg, hogy figyi hülye voltál, hogy vettél 2 jegyet és nem fizetem ki?


2011. febr. 7. 22:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2 hónapja járunk és 17 évesek vagyunk.
2011. febr. 7. 22:05
 2/12 anonim válasza:
szerintem beszéld meg vele...mondd meg neki,hogy te ezt most nem tudod kifizetni,és hogy fura ez a szervezkedés,amit csinál..meg kell értenie..
2011. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit kíínooss..de neked van igazad. Mondd hogy nem érted miért vett kétjegyet mikor te nem szeretnél menni és most nem annyira jó az anyagi helyzeted hogy kitudd fizetni.
2011. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vagy próbálj meg anyukádéktól 3ezret kunyizni és menj el vele de mondd meg neki hogy többet ilyen ne legyen
2011. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Na ja elég baszott helyzet... nekem egy hónap után a csaj szervezkedett és a végén 20-30e forinttal lettem volna soványabb(minden nap más-más olyan 2-3e forint értékben minimum), ha le nem állítottam volna szépen. Persze felhúzta az orrát, de utána lenyugodott és megértette a helyzetet.


(és ha normális lány, akkor a következő rész nem fog bekövetkezni)


Igaz egy idő után megint elkezdte csinálni(ugyanúgy, mint neked: titokban), aztán felment bennem a pumpa és a sajátomat kifizettem őt meg kinthagytam egyszerűen. Legalább tudtam koncentrálni a filmre :) Egy 1,5 hónapig voltam vele szal nem volt nagy dráma nálam. Rá pár héttel már találtam egy sokkal normálisabbat! :)

2011. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne engedj. Vagy hivjon meg akkor, vagy ne menj vele. Ha kifizeted akkor azt sugallod, bármit megtehet.
2011. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Férfiból vagy? akkor fizess ... nehogy már egy nő fizessen ...
2011. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egy lepukkant egyetemistának az ösztöndájából nem futja ilyesmire :) lányokat is csak a szobába, vagy a bokorba tudnak meghívni!

én mindenképpen megbeszélném vele a kialakult helyzetet...

2011. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

előző: hogy jött neked ide az egyetemista szöveg?

amúgy én első körben leülnék beszélni a barátnőddel, hogy ilyet többet ne csináljon, mert legközelebb már nem fogod kifizetni, de most megpróbálod, csak ez neked anyagilag problémát jelent. ha ezt megértette szépen menj oda anyucihoz és apucihoz, mondd el, hogy színházba viszed a bnődet és tudnak-e neked anyagilag segíteni. szerintem a legtöbb szülő örül, ha színházba jár a gyereke, így nem hiszem, hogy ne segítenének.

2011. febr. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy férfinak legyen büszkesége ... komolyan mondom, hová süllyedt a világ ...
2011. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!