Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és lányok tetováláshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok tetováláshoz hogyan viszonyultok?

Figyelt kérdés
mármint kíváncsi vagyok arra hogy ha olyan fiú/lány közeledik hozzátok akinek van (ízléses) tetoválása?
2011. febr. 7. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem van tetkóm, még csak 1, de 2-t tervezek még, engem egy pasin sem zavar.Nem egy tetkó alapján ítélem meg az embert.Amúgy szexinek tartom a tetkót.(bár a nonfig kicsit gáz, meg a csillagok sem tetszenek, de ha bejön a pasi nagy ívben lesz@rom)23/L
2011. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Nekem van tetkóm és akarok még.Én kifejezetten felizgulok a szépen kivitelezett tetkóktól.

30/N

2011. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Moszuke ***** válasza:

hát ha már megvan neki akkor mind1.. de ha szeretne akkor nem örülnék neki.. bár attól függ mit és hova...

segg, derék, csípő, nuni meg mell környéke az tabu.. oda nem való az ilyesmi

2011. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Cleptomaniac ***** válasza:
Pl. egy fekete nonfiguratív, felkaron körbefutó tetoválás kifejezetten izgat. De egy színes, főleg piros és sárga nevetésre ingerel, főleg ha még ábrázol is valami arcot. A múltkor egy akcióhőst láttam felkarra tetoválva :)
2011. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nőkön a kicsi, lapockán lévőt találom vonzónak.


26F

2011. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
egy csajon nem áll jól a tetkó
2011. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
majd 50 évesen kifognak röhögni titeket, ha mentek strandra v akárhová xDD
2011. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát,fogalmam sincs.Néha nem tudok elmenni magamon,mert mondjuk amikor legutóbb azt mondtam,hogy nekem a göndör pasik abszolút nem jönnek be,2-3 hétre megtetszett egy,akinek-göndör haja van!Arra jutottam,hogy ha valaki megtetszik,akkor tetszeni fog akkor is,ha van tetkója.Amúgy pedig tetszik a tatoo :).De azért ne legyen valami hatalmas,az nem jön be.De inkább nem mondok semmit :DD
2011. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Már miért röhögnének ki?Nekem a csípő csontomon kezdődik,a derekamon megy hátrafelé végig a hátam jobb oldalán a tarkómig egy inda virágokkal.Akkor látni,ha Én úgy öltözök fel.Egyrészes fürdőruciban is nyomulhatok 50 évesen.Én inkább rajtad röhögök már most! :D
2011. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én kifejezetten vonzónak találom. lehet nagy, színes, kicsi, fekete-fehér, csak legyen igényes, és okkal legyen az emberen, de azért 'mert menő' és közben semmi jelentés nincs mögötte.


17/L

2011. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!