Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagy mi dönti el hogy kibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagy mi dönti el hogy kibe vagyunk szerelmesek?

Figyelt kérdés

Már a facom kivan hogy mindig egy olyan lányt nézek ki akinél semmi esélyem, most is hihetetlenül tetszik egy lány, gyönyörű (nem csak szerintem!!) kedves, aranyos, szóval minden szépet jót elmondhatnék róla, de egyszerűen felesleges ábrándoznom mert még csak véletlen sem vagyok az esete, és mivel oszttársam hát elég nehéz nem rá gondolni, főleg hogy másra nem is igazán akarok mindezek ellenére sem, de miért van mindig ilyen szerencsém?


Van ennek valami meghatározója hogy még is kibe vagyunk szerelmesek, ki tetszik ilyenek?! :(


2011. febr. 7. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem dönti el senki! SŐT elvileg Isten sem foglalkozik vele! XD (mert nem érdemes, és Isten ezekkel nem foglakozik), bár elvileg van, aki szerint teremt mindenkinek egy "párt", ezzel nem mindenki ért egyet, van aki szerint csak az a lényeg hogy akivel élsz, jól meglegyetek.

Az, hogy pontosan mitől, és miért abba vagy szerelmes, akibe, nem tudja senki. Tudósok már szimulálják, hogy mi történik a testbe, de azt nem tudják megmondani h miért azt szereted, akit.

2011. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó kommentelő


Am nem mondtam hogy a legszebb lányba, de az tény hogy gyönyörű, és azt is belátom hogy vannak hibái is, de azokkal tökéletes (szerintem) úgy ahogy van :\ Ő pedig magát nem tartja egyáltalán tökéletesnek, szóval nem beképzelt stb...

2011. febr. 8. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!