Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagy mi dönti el hogy kibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagy mi dönti el hogy kibe vagyunk szerelmesek?

Figyelt kérdés

Már a facom kivan hogy mindig egy olyan lányt nézek ki akinél semmi esélyem, most is hihetetlenül tetszik egy lány, gyönyörű (nem csak szerintem!!) kedves, aranyos, szóval minden szépet jót elmondhatnék róla, de egyszerűen felesleges ábrándoznom mert még csak véletlen sem vagyok az esete, és mivel oszttársam hát elég nehéz nem rá gondolni, főleg hogy másra nem is igazán akarok mindezek ellenére sem, de miért van mindig ilyen szerencsém?


Van ennek valami meghatározója hogy még is kibe vagyunk szerelmesek, ki tetszik ilyenek?! :(


2011. febr. 7. 19:42
1 2
 1/12 Tomika90 ***** válasza:
Figyelj, a világon kizárólag én döntöm el hogy ki kibe és mikor lesz szerelmes...a döntésemet meg sose kérdőjelezd meg xD
2011. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék
2011. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs!


Ez egyszerűen ilyen és kész, vagy bejössz az illetőnek avagy sem.

És hát, elég soxor kapnak elutasítást az emberek és sokan ebbe unnak bele...


De te még fiatal vagy meglátod nem ő az egyetlen csinos lány aki tetszeni fog neked, hidd el másba is szerelmes leszel még

2011. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

tomi ne hazudj az én vagyok :D

és mint tudod a pénztártól történő távozás után reklamációt nem fogadunk el


19F

2011. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tomika90 ***** válasza:
héé haver...ne mássz rá a praxisomra mert hazavágom a szerelmi életed...és a libidóra is ráhatással vagyok szal óvatosan a szóval :D
2011. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

18 vagyok, és igen tudom lesz még más is (bár most úgy gondolom, jó lenne ha ő lenne végleg) de ez akkor is nagyon ****


Az igaz hogy SENKI nem dönti el ki kibe szerelmes, de akkor MI az ami eldönti hogy NA MOST ÉN NEKEM TE VAGY TE TETSZEL, hisz nem leszek mindenkibe szerelmes aki szép és tetszik, mint ahogy egy másik oszttársamba sem, szóval akkor most erre mi a magyarázat? Mi alapján "választ a szívünk?" vagy mink....

2011. febr. 7. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:

oh :D ha rá akasztasz 3 ifát akkor se lankad le :D


19F

2011. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Komolyan, ezt nem értem! Miért kell neked a legeslegbombább nő? Miért nem próbálkozol olyan lányoknál, aki tetszik még, de nem bombanő és érzed, hogy jól kijönnétek?


Szerinted ha én nő létemre csak a színész kinézetű pasikat fogadnám el, mennyi pasim lenne? Egy sem.

2011. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez a szitu csak én lány vagyok, pedig nem is a legjobbképűbb pasik tetszenek.:O:(

20/L

2011. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tomika90 ***** válasza:
na ne szórakozzatok már:) mindenkinek jut a szívéhez megfelelő partner...önbizalom hiánnyal szenvedtek vagy nemtudom.Minden nő úgy gyönyörü ahogy van...és minden srácnak lesz valakije akit ugyanugy szeret mint akit nem kap meg
2011. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!