Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiuk félnek az erős, karakte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk félnek az erős, karakteres lányoktól?

Figyelt kérdés

Nincs fium,pedig nem vagyok csúnya,és az öltözködésemmel sincs baj(nem kihívó,inkább van egy saját kialakított stílusom,mások szerint okés).Sokan mondják,hogy okos vagyok,sőt,már bölcsnek is neveztek :).Sokmindenhez értek,főleg a művészetekhez,rajzolás,zene..az emberek felé nyitott vagyok,bárkivel el tudok beszélgetni..Rendesnek tartanak a barátaim,nem vagyok bulizós,bár aki nem ismer jobban,annak gondol,ill ez jön le neki első ránézésre.Lehet ezért félnek a fiúk...?Egyik egyszer azt mondta,hogy a fiuk,férfiak nem szeretik az okos! lányokat..nem értem,ez ugye csak az ő személyes véleménye volt? Ilyasztő lenne egy erős karakterű lány?

Amúgy 22 vagyok.


2011. febr. 7. 19:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén nekema határozott és kemény csajok jönnek be. És egyáltalán nem gond ha okosabb nálam! Csak egy baj van, hogy én az ilyen nőket csak távolról merem csodálni mert HÁT én elég tutyimutyi alkat vagyok :/ 19/f
2011. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább kiváncsi lennék rád. Szivesen venném ha eflvennéd velem a kapcsolatot. Üdv: G
2011. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!