Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra kénne vele kezdenem?

Figyelt kérdés
Össze jöttem 1 srácal egy hónapja és nagyon megszerettem de ő azt írta msn-en a legjobb barátnőmnek hogy "szeretlek" meg "imádlak".engem ez nagyon idegesített és szakítottam vele ő azt mondta hogy nem szerelemből hanem haverságból írta de ha azt akarom nem írja többet senkinek csak kezdjem vele újra mert nagyon szeret.nem tudom mit csináljak:(
2011. febr. 7. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyerekes. Mindegy. Kezdd újra, ha mindketten akarjátok. Ja, és ne akard kisajátítani, nem egy tárgy, élőlény, akinek szüksége van (némi) szabadságra. Van egy jóbarátom, hímnemű, mondtam már neki, hogy szeretem. Szerintem ebben nincs semmi.
2011. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj! Te is szereted és Ő is szeret:) Mi itt a gond?

Még azt is mondta hogy többet nem fogja irni!!! Vald be féltékeny voltál, de akkor is TÉGED szeret!!!

Legyél boldog:) (hamár én nem lehetek:S)

Sok sikert!!!!és Boldogságot:)

amugy hány éves vagy?

2011. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok:) és köszi a komit!:)
2011. febr. 7. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!