Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek. Mihez kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek. Mihez kéne kezdenem?

Figyelt kérdés

van barátom, és félek mert úgy érzem kezdem megszeretni. Félek hogy csalódok majd.

másik gondom hogy ő még szűz, én már nem. ilyenkor mit csináljak ha arra kerül a sor? ő vezessen vagy inkább én? hogy lenne a legjobb?

hamradik kérdésem : 1 hete vagyunk együtt, és myvipen ő még mindig egyedülálló. ez jelenthet valamit?

légyszi mind a három problémámra válaszoljatok. Köszi jah és 18 évesek vagyunk és én vagyok a lány.


2010. dec. 21. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

1. a csalódás mindig benne van, törődj bele.

2. te vezesd

3. kit érdekel a myvip? abból indulj ki h hogyan viselkedik veled. az 1 hét még nagyon kevés

2010. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm:) de úgy hogy tudok normális kapcsolatot létesíteni ha félek a csalódástól?

miért én vezessem? nem jobb lenne ha ő mert ő tudja is hogy hogyan esik jól neki.

2010. dec. 21. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

a vezetést nemúgy értettem h átveszed a hatalmat. finoman, apró mozdulatokkal, amikor azt látod h elakadt v nemtudja mihez kezdjen. illetve úgy, h add meg azt a hangulatot h nincsen mitől parázni, nemlesz semmi gáz, minden oké lesz. nemtudom ezt jobban elmagyarázni, de hátha érted.


mindenki fél a csalódástól, mégis tudnak kapcsolatot létesíteni. az a fontos h megfelelő arányban osztódjon el ez a két dolog. a mérleg inkább a kapcsolat fele dőljön, mintsem a félelem fele. értem ezalatt pl: 20% félelem, 80% odaadás.

2010. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de mondjuk ha ő van rajtam, akkor hogyan vezessem?
2010. dec. 21. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell félni a csalódástól. Sajnos benne van, de nem ezzel kell foglalkozni.


Ha elakad, akkor segíts neki.


1 hét = semmi.

3 hónap után lehet izgulni.

2010. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ő van rajtad akkoris tudsz irányítani. pl úgy helyezkedni, ilyenek.
2010. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!