Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írhatta oda?

Figyelt kérdés
A barátomtól kaptam egy sms-t, kérdezte hogy tudunk e találkozni,majd mondta hogy felhív. De az üzenet végét nem úgy zárta ahogyan szokta, nem írta oda hogy puszi. Ez rosszat jelent?
2011. febr. 7. 17:40
1 2
 11/14 Moszuke ***** válasza:
bocs, hogy támadtam... féltékeny vagy az oké, mert azt jelenti szereted a csávót.. de ne kövesd el azt a hibát, hogy ezt sűrűn hangoztatod.. mert úgy érzi a srác hogy nem bízol benne. (én legalább is így szoktam érezni)
2011. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Moszuke!

Nem hangoztattam és egyáltalán nem mondtam neki, meg nem is áll szándékomban, hogy most őt kérdőre vonjam miért nem írtad oda hogy puszi, ahogyan szoktad.

Csak rosszul esik, hogy nem írta oda azt az aprócska szót, ami lehet jelentéktelennek tűnik, de nekem fontos.

És csak azért kérdeztem hogy ebből rosszra gondoljak vagy ne.

2011. febr. 8. 13:25
 13/14 Sunnyogóó válasza:
Az is lehet,hogy csak elfelejtette..
2011. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Moszuke ***** válasza:

ne kombinálj túl mindent.. a nők akit szeretnek minden egyes mozdulatukat figyelik és jár az agyuk.

ne tedd..

2011. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!