Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ok gyűlöletre? Ha nem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ok gyűlöletre? Ha nem, akkor miért írhatta ezt? /Többi lent/

Figyelt kérdés
Na szóval! Ismerek egy lányt (legyen A), akinél bepróbálkoztam, de kétszer lepattintott! Az ok: Hogy csak nagyon jó barátja vagyok. (Én sajnos nem tudom annak tekinteni) Kevés időm van, ritkán találkozok vele. Egyszer megbeszéltük, hogy találkozunk 1-2 órára beszélgetni. Csak itt jött közbe az, hogy felhívott egy másik lány (Legyen B), hogy van e kedvem találkozni, sétálni, beszélgetni. (őt egy hete ismerem kb.)Ebből következik az, hogy írtam az A lánynak egy sms-t, hogy nem tudok menni, mert közbejött valami... (Ugyanis a B lánnyal van esélyem összejönni) Másnap megkérdezte neten hogy hogy mi volt az oka hogy nem mentem... Őszintén elmondtam mindent! Ezután egyből el kellett mennie a géptől, stb... Később felmentem netre, és az infója Gyűlöllek volt... Azóta nem beszéltünk. Szerintem, ha valaki "barát, az megérti hogy a másiknak mi a jó, és nem gyűlöli meg ezért! Szerintetek? köszi a válaszokat, és az időt, amit rám szántatok!
2010. dec. 6. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
A gyűlöletre ugyan nem ok, de elvileg egy jó barátot többre értékelünk mint egy lehetséges, még létre sem jött kapcsolatot.
2010. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnos lassan 1.5 éve hajtok utána, és semmi.. Én érzem emiatt szarul magam, mert akárhányszor látom, csak arra tudok gondolni hogy szeretem, de nem lehet az enyém! Nehezen tudom elfelejteni!
2010. dec. 6. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellett volna belemenned a barátságba.
2010. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze rosszul eshetett neki, de ha csak ő érez barátságot, én meg többet, akkor abból jó nem sül ki...
2010. dec. 6. 23:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki személyesen is anno hogy én nem fogok tudni rá úgy tekinteni mint egy barátra!
2010. dec. 6. 23:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor is te mentél bele a barátságba és a találkozóba is. Ha neked így nem felel meg a kapcsolat, akkor egyáltalán nem kellene vele találkoznod, de ezt nem ilyen módon és nem ilyen helyzetben kell közölnöd.
2010. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen keveset találkoztok, nyilván neki is megvan az ismerősi, baráti köre. Hogy miért távozott géptől? Talán összeveszett valakivel. A gyülőllek - meg szólhat bárkinek, nem biztos, hogy neked címezte.

Ha barát, akkor meg meg kell érteni ezt, hogy miért mondtad le.

2010. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ok a gyűlöletre, ha a lány nem akart tőled semmit, akkor el kell fogadnia, hogy mással randizol. A másik oldala viszont az, hogy én biztos nem mondtam volna le egy jó baráttal való, előre megbeszélt találkozót egy lehetséges kapcsolat miatt. Arra azért vigyázz, hogy ha egyszerre két lánynál próbálkozgatsz (még ha egyik nem is akar tőled semmit), könnyen két szék közül a földre eshetsz. Talán jobb lenne, ha csak egyikükre koncentrálnál több mit barátként.
2010. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, teljesen jól csináltad. ezen nem szabad a másiknak megsértődnie, ha meg ezen megsértődött akkor nem 100as a nő. úgyhogy jobb is ha nem barátkozol vele. Hagyd békén, ha akar, majd keres. Bár szerintem is felesleges vele barátkoznod, mégis minek? te nőnek tekinted őt elsősorban, barátaid meg vannak rajta kívül. neki szintén. ha van valami más közös az életetekben ami indokolja a barátságot, akkor rendben, de ha nincs, akkor felesleges erőltetni.


Én sem sértődöm meg, ha a barátnőm lemondja utolsó pillanatban a programunkat, mert egy potenciális pasi meghívta aznapra valahova. Nyilván hogy vele fog menni, és nem velem jön. velem tud máskor is találkozni.


32/N

2010. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!