Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párkapcsolatban élek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban élek, de van valaki akivel esetleg megfordulna a fejemben valami az a kapcsolat végét jelenti?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem szeretem a párom,vagy hogy nem jó vele a szex,de mégis hiányzik valami.Az hogy törődjón velem kicsit és az ne egy szál virág legyen.Valahogy az az érzés hiányzik,amit az elején tápláltunk egymás iránt.Ez már a vég, vagy csak megszokás?
2009. febr. 9. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem jelet véget!!! inkább megszokás, de hallgass a szívedre, ha úgy érzed, h jobb lenne a másikkal, ne várj sokat!
2009. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

szia!


Szerintem teljesen természetes, h megfordul a fejedben az ilyesmi. Ezzel mindannyian így vagyunk, csak van aki nem vallja be. Ez még nem jelenti azt, h vége a kapcsolatotoknak. én azt tanácsolom, h lépj te a párod irányába, pezsdítsétek fel a szerelmeteket...És akkor egy ideig megint nem fogsz másra gondolni.

2009. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy mit szeretnél! Nem várhatod el tőle, hogy gondolatolvasó legyen, és ő sem várhatja el tőled.

Szerintem még értékelni is fogja, hogy őszinte vagy, mert azt fogja benne látni, hogy ragaszkodsz hozzá, szereted. Ha nem így látja, levesbe vele!

2009. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a jo kapcsolat alapja a türelem s kitartás... tarts ki mellette de mauigy nekem is voltak ilyen "bűnős" gondolataim. sajnos én volt hogy félre is mentem, de mostnár máshogy gindolkodom és jol megvagyunk 18/l
2009. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!