Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek sokaig nem volt baranoj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sokaig nem volt baranoje az is igy van e ezzel?

Figyelt kérdés

- a lanyok startbol elutasitanak van ,higy meg egy randira sem jonnek el :(

- ahanyszor sikeul valakit randira hivni az mind elore kijelenti ,hogy szigoruan csak barati alapu :(

- vagy csak randi altal egy felkinal segitseget fogadott el (pl megmutattam hol talahato egy adott konyvtar , vagy a buszpalyaudvar )

- elhivni engem egyetlen egyszerhivott egy lany aki sinten csak barat es nem akar tobbet baratsagnal aki sokaig nem nagyon akart talakozni es talakozni is csak azert akart mert beszeltem neki egy ido utan a problemamrol , hogy ha eloben kell beszelni legyen szo barkirol nem nagyon jo a duma :(

- ez a beszelo keptelenseg szerintem azert van mert regen a suliban sokat bantottak es szinte allandoan magam ultem csendeben es hallgattam :P s most hogy hallgato letem egy egyetemen csak anyiban valtozott a helyzet , hogy most nem bantanak , de csak ritkan csatlakozok egy egy temahoz (szunetekben :P egyszerun nem jon a duma eloben :( ) mindent tomoren modok ki ( csak irott szovegben nyujtom ilyen hosszura )


2011. febr. 7. 09:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Ez azért van, mert nem nézel ki jól. Más nincs, ami minden lánynak számítana. Az is erre utal, h barátkozni viszont akarnak veled.
2011. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az egyik legfontosabb,hogy letudd győzni magad, és merj egy kicsit beszédesebb lenni. Hidd el,nem kell sokat, csajok beszélnek helyetted is, de így talán nem keltesz bennük túl pozitív benyomást. Ha pl egy randin is keveset beszélsz,ellenben a lány sokat,akkor azt fogja hinni,hogy vele van a gond,hogy nem tetszik eléggé, vagy ilyesmi.

Szerintem kezdd úgy,hogy ha valakivel jóban vagy,beszélgess vele többet msn-en, aztán webkamera ( telefont nem mondom,mert számlát ne csinálj:D), aztán lehet élőben,és úgy már sokkal könnyebb lesz.

Dióhéjban: nem kell,hogy sokat beszélj,csak TÖBBET!

Sok sikert! :)


19/L

2011. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Romaniai magyar vagyok, es regebben en is nagyon szukszavu voltam, szinte csak igen-nem szvakat lehetett kihuzni belolem, azt is harapofogoval. Azutan elkerultem egy roman tarsasagba, ahol csak romanul beszelhettem.Bar a nyelvet jol beszeltem, szoval ezzel nem lett volna gond, megis sokkal, de sokkal nehezebb volt romanul beszelni, mint magyarul. Ez sokat segitett nekem, es igy mar magyar tarsasgban onfeledten tarsalgok a tobbiekkel.Most meg csak a roman oldalt kene elinteznem, de majd az is sikerul:)

Ezt azert irtam le, hogy lasd milyen nehez lenne ha egy idegen nyelven kene megszolalni.:)

2011. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
en is romaniai magyar vagyok es tavaly :P csak roman szobatarsaim voltak a bentlakasban :) ....
2011. febr. 12. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!