Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek sokaig nem volt baranoj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sokaig nem volt baranoje az is igy van e ezzel?

Figyelt kérdés

- a lanyok startbol elutasitanak van ,higy meg egy randira sem jonnek el :(

- ahanyszor sikeul valakit randira hivni az mind elore kijelenti ,hogy szigoruan csak barati alapu :(

- vagy csak randi altal egy felkinal segitseget fogadott el (pl megmutattam hol talahato egy adott konyvtar , vagy a buszpalyaudvar )

- elhivni engem egyetlen egyszerhivott egy lany aki sinten csak barat es nem akar tobbet baratsagnal aki sokaig nem nagyon akart talakozni es talakozni is csak azert akart mert beszeltem neki egy ido utan a problemamrol , hogy ha eloben kell beszelni legyen szo barkirol nem nagyon jo a duma :(

- ez a beszelo keptelenseg szerintem azert van mert regen a suliban sokat bantottak es szinte allandoan magam ultem csendeben es hallgattam :P s most hogy hallgato letem egy egyetemen csak anyiban valtozott a helyzet , hogy most nem bantanak , de csak ritkan csatlakozok egy egy temahoz (szunetekben :P egyszerun nem jon a duma eloben :( ) mindent tomoren modok ki ( csak irott szovegben nyujtom ilyen hosszura )


2011. febr. 7. 09:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
- bocsi a hibakert ( iras szakertok kimeljenek :P (muszakis vagyok nezzetek el nekem ) ) koszi
2011. febr. 7. 09:14
 2/14 A kérdező kommentje:
22F vagyok ti is irjatok kort es nemet ha lehet :)
2011. febr. 7. 09:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon felvídító amit irsz legalább tudom hogy nem vagyok egyedül. Bár én a munkahely hiánya miatt nem keresek barátnőt.

23F

2011. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem elég egyértelmű a helyzet, nincs önbizalmad és emiatt képtelen vagy összehozni egy randit. Ezt viszont muszáj lenne fejleszteni, mert később álláskeresésnél vagy egy tárgyaláson is fontos, hogy meg tudd győzni a másikat.


Keress önbizalomfejlesztő gyakorlatokat, van egy csomó a neten. Pl. írd össze a jó tulajdonságaid, de a hibáid is, és igyekezz javítani rajtuk. Vedd észre, ha olyasvalaki akar tőled valamit, akit te utasítasz vissza (tuti van ilyen, és az is simnán lehet, hogy észre sem veszed).

Ha van önbizalmad, akkor máris sokkal jobban fog menni a dolog.

Ja és ne görcsölj rá a csajozásra - hagyd, hogy alakuljanak a dolgok. Sokszor az riasztó egy csaj számára, ha beszélgettetek tíz percet, és te már rögtön nyomulsz. Naná, hogy akkor közli, hogy "csak barátként".


És még egy tipp: nézz meg nyálas amerikai filmeket. Iszonyú sokat lehet belőlük tanulni udvarlás terén.


Tudom, hogy nehéznek hangzik, de azért írtam ezeket, mert én is hasonlóképp voltam, nem volt önbizalmam, nem sikerült kapcsolatot kialakítanom, stb. Viszont miután rájöttem, hogy ez nem jó, elkezdtem dolgozni a fejlesztésén (szerencsére a szobatársaim sokat segítettek), és sikerült teljesen kiölnöm magamból az önbizalomhiányt. Azóta együtt élek a párommal, és mókás, mert sikerült elég durván meghíznom. Ez az a dolog, ami minden csajban durva önbizalomhiányt vált ki - és bennem nem :) Látom, tudom hogy tenni kell ellene, teszek is, de nem gátol meg semmiben :) Mert sikerült egy olyan erős önbizalmat kialakítani, amit nem lehet csak úgy lerombolni.

Ezért fontos, hogy próbálj ki mindenféle az interneten található módszert. Akár tréningekre is eljárhatsz, csak az pénzbe kerül és anélkül is lehet eredményt elérni.

A filmeket meg azért mondtam, mert elég sok barátnőm van, és kivétel nélkül mindegyikü(n)k felsóhajt egy-egy romantikusabb jelenetnél (pl. csónakázás a tavon, éjszakai nagy séta a városban, rózsaszirmok a szobában, stb.), hogy "de jó lenne". Nyugodtan jegyzetelj ki pár ilyen filmet, tuti nyerő leszel az ötleteikkel :)

22N

2011. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem attól függ, meddig nincs barátnőd.
2011. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a lányok már csak ilyenek... :)
2011. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"És még egy tipp: nézz meg nyálas amerikai filmeket. Iszonyú sokat lehet belőlük tanulni udvarlás terén. "


1x próbáltam és a tököm bánta :D bár lehet nem az amerikai pitét kellett volna megnézni :D

na jó nem XD [vagy mégis ?:P]


am suliba bántottak :D indulj ki abból hogy volt x idióta az osztályba és csak 1 értelmes :) egyetemen már több értelmes van :D


19F

2011. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

a nők alapvetően ilyenek, főleg ha nem vagy elég jóképű. azért, mert azt hiszik hogy mindenki csak szexet akar tőlük, és mivel sokan próbálkoznak, meg is tehetik, hogy sokat elutasítanak.


a szűkszavúság nem baj, ha valaki lelkileg ott van veled, nem kellenek a szavak. csak ahhoz az kellene hogy rá tudjon hangolódni a lelkedre, vagy máshogy kifejezd magad.


de a fentiekből látszik, hogy egyáltalán nem vagy férfi, még mindig kisfiúként, bizonytalanul keresgélsz a világban. talán hagyod is, hogy a nők döntsenek el mindent helyetted, és megalázkodsz mindenkinek.

amíg a saját lábadon nem vagy képes megállni, ne akarj mást is a válladon hordani, mert így csak legfeljebb papucs/szeretetvámpír lesz belőled.


09:21 a munkának nem sok köze van a barátnőhöz. szerintem ha egy nő csak viszi a pénzt, vagy azért van veled, akkor az nem lesz jó kapcsolat. ha 23 évesen nem találsz munkát hosszabb ideig, ott nagy baj lehet.


09:28 részben egyetértek

az amcsi nyálas filmekkel csak óvatosan. van egy egészen tűrhető vígjáték, ami tartalmaz igazságokat: [link]


(kérdezőnek)

mindennek szerintem a legjobb megoldása a figyelem. először ismerd meg magad, figyelj magadra. tudd, mit mikor miért csinálsz. ha ezekkel nagyjából tisztában vagy, akkor kezdj el másokat figyelni. a lányokat akár. ne akarj tőlük semmit, csak figyeld meg, hogyan működnek, mások hogyan csajoznak, mitől sikeresek, és főképp, hogy mi zajlik bennük, mi az indíttatás.


röviden: ha csak be akarsz csajozni, a bunkó rámenős öntelt divatos izmos pasik sikeresek. még csak nem is kell jóképűnek lenned. az is elég néha ha csak különcködsz nagyon elvont rokkersrác vagyok, extrém deszkás, stb. a lényeg, hogy magabiztosságot és erőt sugárzol, ami a nőket vonzza (hiszen a magukban jelenlévő gyengeséget akarják kipótolni). te most lelkileg lány vagy.


persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy ezek szerepek, és hazugságokkal olyan nőket nem érdemes megközelíteni, akik komoly kapcsolatot akarnak. a komoly kapcsolatok sokkal nagyobb erőt igényelnek, ott már van felelősség is, párkapcsolati viszony karbantartása, MUNKA - megdolgozás az érdemekért, mert ami könnyen jön, könnyen megy, őszinteség és hallgatás megválasztása... ettől még nagyon távol állsz erre is ajánlanék valamit, szintén humoros, pár egyéb videók is vannak angolul:

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

és ezek még mindig csak gyakori problémák és sztereotípiák, az emberek egyenként is nagyon különböznek egymástól és a nemi szerepüktől is


09:42 igaz. jellemtől, csak kis mértékben hat rá a magány ideje

2011. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Először próbálj meg barátkozni, de ne vidd túlzásba, mert akkor csak barátok lesztek. Az, hogy téged csak egyszer hívott el egy lány nem jelent semmit, neked kell a lányokat elhívni és nem fordítva, addig próbálkozz amíg nem jön össze. Én sem fogok már lépni egy pasi felé sem, csak ha már ő lép felém, és azért mert már két srác is elküldött, az egyiknek túl komoly voltam, a másiknak meg túl komolytalan.:O

Az megint nem jelent semmit, hogy a suliban csendes voltál, sokat bántottak, velem is ez volt a középsuliban, csendes voltam, két emberrel beszélgettem csak, a többiek utáltak, így visszagondolva igazuk is volt, de azóta változtam, már mindenkivel elbeszélgetek persze van, hogy valaki mellett csak úgy dől belőlem a szó, mások mellett meg épp hogy megszólalok, de próbálj meg ismerkedni, te is odamehetsz idegenekhez, és a második találkozáskor már nem is lesznek idegenek.:)

20/L

2011. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, véletlen nem vagy kövér? Én meglátásom szerint rengeteg csaj van aki elutasít kapásból, ha kövér vagy, onnantól kezdve veszett ügy. Én kövér vagyok, 21/f és hasonló cipőben járok, alapból kiesik a csajok 90%-a emiatt a maradék 10%, akinél nem lenne ez probléma azoknál indulok úgy, mint egy nem kövér az összes többinél.
2011. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!