Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most rosszat jelenthet?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónapja vagyunk együtt. Sokat nem tudunk találkozni hetente kétszer. De amikor együtt vagyunk kellemesen eltöltjük az időt, jól érezzük magunkat együtt. Eddig minden szépen alakul. De beszélni szinte minden nap szoktunk valamilyen formában, telefon,sms, msn.

Pénteken felhívott telefonon beszéltünk,de csak néhány szót,mondta hogy már este nem fog hívni mivel egy szülinapi buliba megy, majd mondta nekem hogy szombaton is hívni fog. Szombaton vártam de nem hívott, majd este írtam neki egy jó éjt smst.

vasárnap reggel mikor felkelt írt,kérdezte hogy jövö héten talizunk e.

Az üzenetet nem úgy zárta ahogyan szokta. Tehát nem írta oda hogy puszi, hanem azt írta hogy szia.

Ez most rosszat jelenthet hogy nem irta oda hogy puszi.


2011. febr. 7. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
túlkombinálod, talán csak másnapos.
2011. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:DDD

Lehet, hogy bepiált, és szétszakad a feje, azt se tudja, hol van.

Max. ennyit jelent, semmi többet.

2011. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Szex után

Nõ: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett. õ elgondolkozva néz fölfelé. Én aggódom. Vajon mirõl gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jajj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal...


Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a pi.csába nem esik le?!

2011. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Viki233 ***** válasza:
xD ez jó:Dés van benne nem kevés igazság.tényleg van h csak túlkombináljuk mi nők, de van h helyesen értelmezzük a jeleket.sztem csak megkellene beszélni a kérdezőnek a dolgot.
2011. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!