Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem veszett manapság ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszett manapság ki a kapcsolatokból a romantika és a lovagiasság? 25L

Figyelt kérdés
mintha ez a 2 dolog az elmúlt évszázadban jobban jelen lett volna mindenütt,mint manapság.XD
2011. febr. 7. 00:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, Hölgyem!


Higgye el nekem, Ön téved. Nem veszett ki a romantika, és a lovagiasság... Csak ezek a tulajdonságok "nem jönnek elő" olyan könnyen - sem a férfiakból, sem a nőkből.


Szerintem minden ember (nemtől függetlenül) vágyik a romantikára (ott belül, nagyon mélyen), csak ezt manapság nem divat kimutatni. Az ember felveszi azt az álarcot, ami keménynek, magabiztosnak mutatja, és bizony gyakran elfelejti levenni akkor is, mikor már nem lenne rá szükség.


A férfiaknak is szükségük van arra az érzésre, hogy (viszont)szeretik őket. A férfiak is kaphatók arra, hogy kedvesükkel meghitt, bensőséges pillanatokat éljenek át. A férfiak is képesek tenyerükön hordozni azt akit szeretnek. És igen, a férfiak is képesek nagyon SZERETNI.


A legjobb példa talán én vagyok rá. Az Ön szemében biztosan ódivatúnak tűnök, vagy egy mesehősnek, de szíveskedjék csak körülnézni a saját ismerősei között! Szinte biztosan talál olyan férfiembert, aki hozzám hasonló: aki bárkivel megvívna szíve hölgyéért, aki még a szélmalmokkal is szembeszállna, és büszkén, fennen hirdeti szerelmét... Nem vagyok egyedülálló jelenség!

Higgye el Hölgyem, minden férfiban bujkál egy kicsi belőlem, csak elő kell csalogatni!


Persze, tudom, hogy azt nem könnyű. De ne adja fel a reményt, előbb-utóbb minden Dulcinea megtalálja a saját Don Quijotéját. Csak erősen hinni kell benne, és soha nem csüggedni!


Don Quijote de La Mancha

2011. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!