Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem veszett manapság ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszett manapság ki a kapcsolatokból a romantika és a lovagiasság? 25L

Figyelt kérdés
mintha ez a 2 dolog az elmúlt évszázadban jobban jelen lett volna mindenütt,mint manapság.XD
2011. febr. 7. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy érzem én hozom a rám esőt. 23F
2011. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

manapság már tény h ez a két "tulajdonság" kezd a homályba veszni, szerintem.de vannak akik még tudnak azok lenni. pl én :)


21/F

2011. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Elsősorban a média hatására a nők elférfiasodnak, a férfiak elnőiesednek, ebből pedig az következik, hogy egyre több identitászavaros ember lesz. Az általad említett értékek elvesztése csak a jéghegy csúcsa, attól tartok.


23/F

2011. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,megeshet....:-S
2011. febr. 7. 01:54
 5/11 anonim ***** válasza:

A világ változik, sajnos az egyenjogúságért folyó harc miatt ezek a dolgok vesztenek az értékükből, pedig ha mindenki tudná, hogy hol a helye egy családban, akkor nem lenne ebből gond. A nő ne akarjon férfi munkát végezni és utána, ha valami történik megtörten odabújni a férje mellé, hogy védje meg, mert bántották. A férfi pedig végezze a dolgát, törekedjen a sikerekre, de ezt a nő támogassa és biztassa őt lelkileg.

Mert a legnagyobb feltalálók sem lettek volna ennyire sikeresek, ha egy nő nem állt volna ott mögöttük.

2011. febr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Óóh régen a lovagok és lovaginák korszakában még máshogy volt.

De szerintem és in hozom a formát.

2011. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem azért,de éltetek akkor?

Azt,hogy mit mutatnak a csöpögős filmek csak egy dolog. Átlag ember életében a romantika nem sok mindent jelentett. szülő eldöntötte,h kivel házasodik az illető,vagy megvoltak vagy nem,a sexben nem számított,h ott a nő is,csak egy eszköz volt...Szóval magam részéről örülök neki,hogy most élhetek,nem akkor...(költők,írók ma is írnak szépeket a szerelemről...)

24/N

2011. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ha szeretek valakit, akkor tisztelem is, igyekszem a kedvében járni. Udvariasság, előzékenység megvan nálam, az más kérdés, hogy ma már nem igazán divat ez.

Ez van, én ilyen vagyok, akinek egy tapló srác kell, az ne válasszon engem :)


23F

2011. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Hölgyem, Dulcinea del Toboso!


Valószínűleg Ön nem a megfelelő személlyel szerezte e rossz tapasztalatokat. Hallgassa meg inkább szívem fohászát:


"Rólad álmodtam én,igaz sohasem láttalak,

Lelkem,te hozzád elért.

Mintegy sóhajt,egy dalt,

Mindig hallottam hangod,

A legeslegdrágább zenét.


Dulcinea,Dulcinea.

Szemed elkápráztatott,szép Dulcinea,

Neved szent akár egy angyal hő imája.

Dulcinea,Dulcinea.


Itt vagy végre velem,

Ó,csak ne reszkess,ne pirulj,

Hogyha kezem hozzád ér.

Mert csak így érzem én,

Forró tested,ez valóság,

Nemcsak tűnő álomkép.


Dulcinea,Dulcinea.

Rólad álmodoztam mindig,Dulcinea.

De most rád találtam,mily dicső e szép nap.

Dulcinea,Dulcinea."



Don Quijote de La Mancha

2011. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hmm...az utóbbi az csodálatos volt.Köszönöm szépen!!!
2011. febr. 8. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!