Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? És mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? És mit kellene, hogy gondoljak?

Figyelt kérdés

Nos arról lenne szó, hogy van egy srác, az exem, akivel nagyon jóba lettünk a szakítás után kb 3 hónappal(2 évig voltunk együtt)Nagyon szerettük egymást, igazi első szerelem.A szakítás oka a távolság, más városban vagyunk, és én nem bírtam elviselni, hogy nagyon keveset látom.Ez volt másfél éve.Mindent megbeszélünk általában.Neki is van barátnője, nekem is párkapcsolatom és mindketten szeretjük a párunkat!Mivel tényleg jóban vagyunk, így megbeszéljük a párkapcsolati problémákat is, így azt is ha épp összeveszek a párommal.És itt jön a lényeg.Mindig azt hangoztatja, mennyire nem hozzám való a srác, és h menjek oda tanulni ahol ő van, ne a barátom miatt akarjak levelezőre menni stb. Aztán olyanokat mond, hogy mi lesz ha egyikünknek se lesz senkije, és, hogy nem csodálja, hogy a mostani barátom ennyire szeret. Találkoztunk, és visszaadta azokat az ékszereket, amiket egyszer ő vett nekem, de én visszaadtam.Azt mondta, azért vette ezeket nekem, mert szeret, és hogy nálam a helye.


Tudom, hogy szereti a barátnőjét, én is a páromat!De ezek a dolgok felkavarnak, és nem tudom hova tenni.


22L


2011. febr. 6. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
csak azért jött össze a csajjal hogy legyen vkije és neked tudja mondani. téged még mindig szeret
2011. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyet értek. ha esetleg úgy érzed menj vissza hozzá, de ha nem akkor is mindenképp beszéld meg ezt vele. jobb tisztán látni.
2011. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

most azt nem érted, hogy az exed szeret e, vagy azt nem tudod, hogy te szereted e még? Ha te szereted a párod, szerelmes vagy belé, akkor nem hinném, hogy a volt pasidat szeretnéd, max barátilag, és ha szereted a párod és nem akarsz vele szakítani, akkor ne gyere össze az exeddel, akkorse ha ő akarja. Se titkos kapcsolat, se megcsalás.

Ha ő nem szakít nőjével, akkor se add alá al ovat, nem teheted meg ezt te sem az exed jelenlegi csajával, hogy így bekavarsz nekik. Szerintem le kéne állítanod az exedet. Lehet összejönne veled vagy kavarna, aztán megint dobnátok egymást. Közösen szakítottatok annó? És te tényleg szerelemből jöttél össze a pároddal? Mennyi ideje vagy együtt a mostani pasiddal, mennyi éve szakítottatok az exeddel, és az exed mióta van együtt a mostani barátnőjével?

hova valósi a volt pasid aki keres?

mindent írj le légyszi mert érdekel?

és ő keresett téged vagy te őt?

2011. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Decemberben volt egy éve, hogy együtt vagyunk a párommal!Az exemmel kicsit több, mint másfél éve szakítottunk!1000% hogy szerelemből jöttem össze a párommal, azt, hogy az exem miért, azt ő tudja!Kölcsönösen kerestük egymást barátilag, és nem is volt semmi ami miatt azt gondoltam volna, hogy ő még érez valamit, csak ezekből a mostani megnyilvánulásaiból.Nyíregyházára ment dolgozni, ő most ott él!

Nekem eszembe se jutott, hogy bekavarjak nekik, vagy a mostani kapcsolatomban!Csak kíváncsi volt, mások ezt hogy látják.

2011. febr. 7. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő Téged szeret, ez egyértelmű. Döntsd el,hogy őt akarod,vagy mostani párodat.Ha a mostanit,akkor inkább szakítsd meg a kapcsolatot az exeddel, a saját és a párod érdekében is.
2011. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeret téged, ez tisztán látszik. Ha te valóban szereted a párodat, kerüld el az exedet, mert úgyis megoldja, hogy szétszedjen titeket...
2011. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!