Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak nagy többségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy többségét miért zavarja ha egy Nőnek van gyereke? . Én csak ilyenekkel találkozom. Pedig én társat akarok, és nem pótpapát.

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

"Egy gyermek megérzi,ha Anya&Apa nem szereti egymást,kényszerből élnek együtt stb."


eperke2 (és a büszke szinglianyák), mondd, és miért élsz együtt valakivel, akit nem szeretsz?

(Vagy ha te nem is élsz így, ezt nem tudhatom ennyiből. De miért tartod elfogadhatónak, hogy valaki együtt éljen olyannal, akit nem szeret?)

Csinál neked gyereket? Eltart, kinyalja a ...? Dirigálhatsz neki, megtesz mindent mert mondjuk szöszi vagy? Húzod amíg lehet, aztán ha rájön, hogy nem is szereted, majd az imádott gyerekeddel és a lakodalmad habos-babos fotóinak emlékével mosolyogva keresed a következő szerencsétlen áldozatot?


Hát ez esetben ne is csodáljátok, hogy az okos és ÉRTELMES FÉRFIAK inkább elkerülnek és olyan nőt keresnek, aki megbízható, még tud szeretni és elfogadó lenni!



Ha ez eperke2-féléknek nevetséges, akkor nevessetek, de nézzetek tükörbe, hogy mennyire szánalmasok vagytok!

Akinek gyereke van, igenis pótpapát akarjon, azzal még menthető ami...

2011. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 eperke2 válasza:
51%
Figyelj már!!!Olvasd át mit írtam,és értelmezd.Menni fog?Konkrétan ÉN NEM ÉLEK KÉNYSZER KAPCSOLATBAN!És amúgy tudom mit,miről beszélek. "büszke szinglianyák" nagyon jó kifejezés,ezen jót nevettem.Ki-hogy fogja fel...Nem kell általánosítani.De te nagyon okos vagy,azt levágtam.Tuti összejött neked az élet,azért írsz OKOSAKAT!!!"eperke2 féle" ....Lennél ilyen,ne aggodj....
2011. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!