Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz hogy ez mar kezd atmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy ez mar kezd atmenni a "tul a baratsagon"?

Figyelt kérdés
Van egy lany akit lassan mar 1 eve ismerek egy buliba talakoztunk es akkor elkezdet ram nyomulni de en naiv nem csinaltam semmit mert akkor meg biztam hogy az elozo csaj akivel voltam az majd megbocsajt es egyutt leszunk.De nem sikerult es azota se beszelek vele.De a masik lannyal( akivel a buliban ismerkedtem meg es baratkoztunk ossze) azota nagyon jo baratok vagyunk sokmindent megbeszelunk meg ilyenek.Es nagyon megtetszett nekem vegul is de pechemre osszejott valakivel akivel nemsoka szakitott tavkapcsolat reven.Na es azota ujra elkezdtem szep lassan nyomulni ra de meg nem kaptam tole viszonzast:|.Viszont az utobbi 1 honapban 5x voltunk 2-esben enni meg logni az varosban vagy 4-5x elhivott rohat venni meg volt mikor behivott hogy nezzem meg hogy all rajta meg multkor feljott mar hozzam is:D mindig arcra puszival valunk el es szereti hogyha kimegyunk igy.Tudom hogy hosszu lett de ugy erzem le kllet irjam ezt mind.Ugye tenyleg kezd tul menni a baratsagon es erez mar valamit irantam.Elore is koszonom
2011. febr. 6. 14:19
 1/2 anonim válasza:
szerintem összejöhettek:) ez h elhív vásárolni meg kéri h nézd meg rajta jó jel, meg, hogy felmegy hozzátok még jobb sőt a puszi:DD egyszer ha kicsit komolyabb lesz a hangulat csókold meg:)
2011. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D:D ja igen ezt kihagytam hogy 4 napja emlitettem neki hogy talakozzunk valahol valamikor mert lenne egy meglepim neki es akkor szeretnem megcsokolni vagy elmondani hogy mit erzek iranta:D de sajnos nem jott meg ossze mert mindi kozbejott valami...ugy meg nem lenne keso ma vagy holnap beszelni vele?:$
2011. febr. 6. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!