Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok vagyunk, de ez túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok vagyunk, de ez túl megy a barátságon. Szerintetek?

Figyelt kérdés

a hozzám legközelebb álló fiúról beszélünk. elméletileg én vagyok a legjobb lány barátja. viszont több dolog is történt, ami arra utal, hogy ő ezt nem csak barátságként éli meg, ami nem is lenne baj, mert tetszik, csak azt mondta, hogy neki egy másik suliból tetszik valaki.


1-2 jel, ami szerintem túl megy a barátságon,mégis megtörtént:

összecsuklasztotta a lábamat, mikor előtte álltam, ő pedig ült, így az ölébe ültem. ott átkarolt, rám dőlt. a kezem a térdén volt, ő pedig a kezét a kezemre tette.


ha valakit érdekel, és segítene, üzenetekre is válaszolok és szívesen fogadom őket.


előre is köszönöm 15L


2011. nov. 4. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés,szeretnéd-e,hogy több legyen?Szerintem vonzódik hozzád.
2011. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor csapj le rá..! :D ha bejössz neki akkor gondolkozás nélkül is igent fog mondani..;)
2011. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen, szeretném, csak nem élem bele magam, mert egy barátságot nem akarok ezzel elrontani, hogy esetleg csak én érzek többet.

azt elfelejtettem megemlíteni, hogy pár hete még nem ölelt meg, mondván én állok hozzá lányok közül a legközelebb és nem akarja elrontani a barátságot, hátha belém szeret

2011. nov. 4. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:
én is azt mondanám 'más suliból van...' te tetszel neki!!
2011. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! akkor nagy valószínűséggel esélyes vagyok?
2011. nov. 4. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kendrazoltan ***** válasza:
Nem is kétség...magamból kiindulva (bár rég voltam tizenéves) csak akkor csinálnék ilyen, ha azt gondolnám, hogy csak ez az egy módja van annak, hogy így érhessen hozzád. Szerintem bátran legyél kezdeményező, legyen egyértelmű számára is, hogy nem bánnád, ha több lenne...
2011. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. nov. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!