Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből barátságon kívül más?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből barátságon kívül más?

Figyelt kérdés

Röviden:

Szakítottam lassan 1 éve a volt barátommal, és az ő legjobb barátjával kb. 4 hónapja msn-en beszélgetek szinte minden este. Nagyon szeretek vele beszélgetni és ezt meg is írtam neki, ő pedig ezt írta:,,a sok beszélgetés során egy igaz barátot ismertem meg benned ilyen barátokból kéne még rengeteg".Megértette, hogy barátként kezel, viszont ilyen rövid idő alatt barátnak érez, ez logikus/"normális"?


Röviden ennyi a tényállás, várom az ÉRTELMES véleményeket, (: tapasztalatokat!

(Ha igény van bővebb infora és nem túlságosan személyes jellegű, akkor szívesen válaszolok.)


L/16 F/18


2010. júl. 4. 01:01
 1/5 anonim válasza:
bármi lehet. de ha akarsz vele vmit,akkor lehet kockáztatnod kell... és akkor lehet elveszted. ezért mondom hogy fiú-lány közt nincs barátság mert az 1ik mindig többet akar... vagy kevesebbet.
2010. júl. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, célzás volt, hogy szerelemre ne számíts.
2010. júl. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én is pont ezt mondtam annak a lánynak akibe szerelmes vagyok... úgyhogy hát ha tetszik akkor kezdeményezz, ha nem akkor meg jó így ahogy van :)
2010. júl. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hmm a legjobb barátod a szerelmed is lehet :D


azaz attól hogy azt mondta szerintem nincs kizárva a szerelem ügy :) ha mondjuk épp témánál vagytok akkor mondjuk: "én bejövök neked?" vagy "eltudnál képzelni többet barátságnál?" vagy valami ilyesmit kérdezhetsz tőle


(én pont így vagyok egy lánnyal amm ha érdekel elolvashatod a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


am 18/f voltam :D

2010. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat (:
2010. júl. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!