Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác és nem tudom hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tetszik egy srác de nem tudom hogy mondjam meg neki, egy régi barátom folytonosan nem hagyott békén és ő védett meg nem is egyszer, sok mindent csináltunk együtt és jól érezzük magunkat de szerintem ő csak egy nagyon jó havernak tart.. nem tudom mit tegyek..
2011. febr. 6. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldjél felé jeleket inkább,de ne mond ki,h tetszik,amíg ő nem mondja sztem.
2011. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, ez jó gondolat :)
2011. febr. 6. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
beszélgess vele,legyél a haverja...tedd őt féltékennyé,legyél elérhetetlen,de észrevehető.mutasd felé tetszésed,csak óvatosan,titokzatosan...ezek beváltak nálam (eddig) :D
2011. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is :):)
2011. febr. 6. 13:18
 5/7 anonim válasza:

ma 12:25


ezekkel a " praktikákkal " lehet nagyon felidegesíteni valakit főleg ha az a valaki közeledik is hozzád de nem jön válasz mert ez így jó ., hát nem engem már nagyon kiidegelt az ilyen , heti 3-4 napot tudok csak aludni ááá mind1 most is kész vagyok kéne már aludni :S

mind1 a lényeg h nem mindenkinél használ ez az ötlet .

2011. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves 13:44-es

az miért nyugtalanít ha a barátod az illető?:)

2011. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bátor vagy,akkor elhívod moziba.Azzal szépen feldobod neki a labdát.Ha belevaló srác,akkor a mozi után elhív még valahova,esetleg közeledni fog:)))
2011. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!