Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtartsam?

Figyelt kérdés
Barátommal távkapcsolatba élünk de nem mindig volt így kb 2-3 hónapja van így.Mikor találkozunk minden csodálatos, és ezt Ő is így látja, de sajna nem tudunk gyakran találkozni.Most balesete történt és a kórházba fekszik sokat szenved a fájdalomtól, és sok ideje van gondolkodni.Ma azt mondta nekem, hogy nem jó hogy alig találkozunk,a jövőre nézve is így lenne jó darabig, és időt kért gondolkodni, mondta hogy szeret, de idő kell neki, de ettől függetlenül ugyanúgy felhív addig is.Mit kéne tennem hogy mellettem maradjon?
2011. febr. 5. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van erre egy mondás. Egy kapcsolatban a távolság olyan, mint a tűz a szélben. A kis tüzet eloltja, a nagy tüzet szítja.

Ha neki nem jó ez a helyzet, hiába próbálnál bármit is tenni. A görcsös ragaszkodás csak ront a helyzeten.

2011. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég rossz hogy ennyire magadhoz akarod láncolni. Jó egy "stabil" kapcsolatban lenni de mi a tervetek? Örökre így élni? Inkább jobb ha most szakít veled a barátod és találsz valaki olyat akivel a kapcsolatodba majd nem szól bele a távolság.
2011. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!